В автомобілях General Motors з'явиться голосовий асистент на базі ChatGPT

Корпорація General Motors оголосила про партнерство з Microsoft для розробки голосового асистента наступного покоління, який включатиме чат-бот ChatGPT та генератор зображень DALL-E. Обидва вони будуть працювати в хмарній інфраструктурі Microsoft Azure, яка має ексклюзивний доступ до технологій OpenAI.

Коментарі 727
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
За словами віце-президента GM Скотта Міллера, цей крок є частиною зусиль американського автовиробника, спрямованих на вдосконалення усіх автомобільних систем. Голосовий асистент зможе надавати водіям відеоінструкції в режимі реального часу, наприклад, коли шини автомобіля зношуються. Він також зможе відповідати на запитання водіїв про значення різних сигналів на приладовій панелі.

"ChatGPT буде в усьому!"Саме так лаконічно прокоментував ініціативу віце-президент GM Скотт Міллер. Співпраця Microsoft з GM є частиною більш масштабних зусиль з інтеграції рішень на базі систем ШІ у транспортні засоби. Технологічний гігант працює над інформаційно-розважальними системами здатними керувати різними функціями автомобіля і технологіями автопілота. Тісне партнерство Microsoft з OpenAI ще більше посилить її присутність в автомобільній індустрії.

Компанії наголошують, що новий голосовий асистент буде великим кроком вперед в еволюції автомобільних голосових помічників. Поєднання ChatGPT і DALL-E надасть водіям набагато досконалішу і чуйнішу систему, ніж будь-яка інша з наявних на ринку. Це захоплююча розробка, яка обіцяє змінити досвід водіння для мільйонів людей по всьому світу.

Очікується, що новий голосовий асистент дебютує в автомобілях General Motors найближчим часом, надаючи водіям абсолютно новий рівень контролю та зручності за кермом. За підтримки Microsoft та OpenAI він стане одним з найпотужніших та найефективніших автомобільних голосових асистентів, які коли-небудь були створені.

За матеріалами https://24tv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода