“Відділ Любові” Uklon зізнається у коханні та нагадує про переваги сервісу

З нагоди Дня закоханих в Uklon зʼявився “Відділ Любові”, який зізнається в коханні своїм користувачам і нагадує, що часом замість романтичних сюрпризів значно приємніше отримувати знижки, самостійно регулювати вартість поїздки та бути застрахованим під час неї.

Коментарі 796

Uklon разом з креативною агенцією IAMIDEA розробили серію відеороликів, у яких показали процес роботи працівників “Відділу Любові” Uklon, де ті вигадують милі приємності під час поїздки, але в результаті розуміють, що немає нічого ліпшого за знижки, страхування та регулювання вартості поїздки:

 video
 video
 video

Ці відеоролики можна побачити у соцмережах Uklon, на популярних стрімінгових сервісах Megogo та SWEET.TV, а також у мережі кінотеатрів Multiplex. У межах колаборації з Multiplex, Uklon дарує приємний подарунок – промокод зі знижкою на поїздку з вечірнього сеансу.

«Ми вкотре зізнаємося у коханні нашим користувачам, для яких працюємо та завдяки яким вдосконалюємося щодня. Українці – це наші незупинники, які мотивують сервіс Uklon на рух вперед. Сьогодні ми створили для них цілий "Відділ Любові" Uklon, щоб висловити свою підтримку та турботу в ці темні часи, та нагадати, що життя і кохання – непереможне», – коментує Вікторія Ковальова, Head of Brand & Communications. 

У застосунку користувачі можуть побачити медіатор у вигляді серця з цифрою, який символізує причини, за що Uklon любить свого користувача.

Крім цього, компанія вирішила надихнути проявляти любов через оцінювання поїздки сердечками. Ті користувачі, які наберуть найбільшу кількість сердечок від водіїв матимуть можливість отримати 10 промокодів зі знижкою 100 грн на поїздки з Uklon. А водії, що отримають найбільшу кількість сердечок від пасажирів – преміальні аромадифузори.

Протягом тижня Uklon публікує у своїх соцмережах валентинки від “Відділу Любові”. Щоденні послання нагадують користувачам, за що їх любить Uklon. А також для того, аби кожна поїздка була романтично святковою, у компанії зібрали плейлист “Їхати. Слухати. Любити” українських треків про любов.

За матеріалами пресрелізу 
Обговорити з іншими читачами:
Погода