Віддалена робота викликала «параною продуктивності» — Microsoft

Компанія закликала керівників компаній покращувати засоби комунікації зі співробітниками замість посилення контролю

Коментарі 1148
Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла заявив, що віддалена робота викликала «параною продуктивності» серед менеджерів, що призвело до спроб шпигувати за співробітниками. Про це повідомляє The Insider.

За його словами, Microsoft провела корпоративне опитування 20 000 людей в 11 країнах щодо продуктивності в епоху віддаленої та змішаної роботи. Опитування показало, що 85% керівників стурбовані тим, що їх підлеглі недопрацьовують. Водночас 87% працівників впевнені, що вони працюють ефективно. «Керівники вважають, що їхні співробітники непродуктивні, тоді як працівники думають інакше, і в багатьох випадках навіть відчувають себе вигорілими», — сказав Наделла.

Через розрив у розумінні продуктивності компанії все частіше намагаються стежити за співробітниками, від підрахунку клацання миші та натискань клавіш до раптових вимог зробити селфі біля комп’ютера.

«Ми не вважаємо, що роботодавці повинні спостерігати за активністю натискань клавіш і миші та подібних речей, тому що це вимірює енергію від клацання, а не результат роботи», — заявив віцепрезидент Microsoft Джаред Спатаро.

Компанія закликала менеджерів чинити опір побоюванням продуктивності та покращувати засоби комунікації з підлеглими.

За матеріалами ms.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода