Відеомаркетинг 2021: статистика за платформами й головні тренди в індустрії

Конкуренція між брендами, які використовують відеомаркетинг для просування, зростає щороку. Попри світові події й економічну кризу, багато компаній продовжують збільшувати бюджети на відеопродакшн. Все тому, що вони бачать величезний потенціал у цьому інструменті.

Коментарі 1622

Згідно з Wyzowl Video Survey 2021, понад 80% маркетологів стверджують, що відео допомогло їм привабити потенційних клієнтів і збільшити час, який користувачі проводять на сторінці. До того ж 85% користувачів заявляють, що хотіли б бачити більше відеоконтенту від брендів у 2021 році. Ці дані доводять: відео залишається безпрограшним форматом контенту як для маркетологів, так і для клієнтів.

Дізнайтеся більше про статистику й тренди відеомаркетингу у дослідженні міжнародної контент платформи Depositphotos.

Тренди відеомаркетингу, які переважатимуть у найближчому майбутньому

Інтерактивний контент

Технології XR розвиваються з кожним роком, і у найближчі місяці вони стануть ще популярнішими. Згідно з прогнозами, ринок AR і VR зросте з $12,0 млрд у 2020 році до $72,8 млрд у 2024 році.

У 2021 році бренди будуть робити ставку не просто на візуально привабливий контент, але й більш значущий онлайн-досвід. Це дозволить їм встановити зв’язок з аудиторією і продемонструвати свою індивідуальність.

AR- і VR-історії будуть засновані на інтерактивних сценаріях, з якими аудиторія раніше не зустрічалася. Також у брендів буде більше можливостей, щоб експериментувати з контентом і справляти з його допомогою незабутнє враження на клієнтів.

Послідовний сторітелінг

Коли мова йде про рекламу, користувачів соцмереж більше приваблюють довгі, послідовні історії, а не короткі розважальні снек-відео. Декілька роликів, об’єднаних однією сюжетною лінією або ідеєю, викликають в аудиторії більше довіри. Ось чому реклама, побудована за принципом послідовного сторітелінгу, набагато ефективніша.

Згідно зі статистикою YouTube, 74% користувачів запам’ятовують послідовну рекламу краще, ніж стандартні 30-секундні відео. Але для маркетологів це не найпростіший напрямок для експериментів. Створення таких історій може вимагати чималих витрат часу й грошей. Разом з тим послідовні історії – потужний інструмент для будь-якої кампанії на Youtube, в Instagram, TikTok або на телебаченні.

Shoppable відео

Shoppable відео – майбутнє електронної комерції, оскільки вони дозволяють підвищити впізнаваність бренду, привабити потенційних клієнтів і збільшити продажі. Користувачі отримують інтерактивніший досвід під час перегляду відеореклами, що забезпечує глибоку взаємодію з брендом.

У аудиторії є можливість дізнатися більше про продукт або послугу, поринути в історію й одразу ж прийняти рішення про покупку. Завдяки універсальності shoppable відео маркетологи все частіше використовують цей інструмент. Більш того, у 2020 році 70% користувачів зробили покупку у бренду після перегляду реклами на YouTube.

Резюме

Незалежно від того, ви професіонал у відеомаркетингу або лише хочете опанувати його, статистика й тренди в індустрії будуть корисні під час підготовки ваших кампаній. Також спробуйте поекспериментувати з форматами й підходами, щоб знайти ідеальну стратегію для свого бренду цьогоріч.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода