Відкрийте для себе парові овочі нашвидкуруч від Bonduelle!

Bonduelle Vapeur - овочі нового покоління.

Коментарі 1129

Овочі Vapeur виробляються за унікальною технологією. Тепер вони обробляються парою замість бланшування. Внаслідок цього дана лінійка має ряд переваг. По-перше, ви отримаєте від овочів більше користі, адже обробка парою дозволяє краще зберегти поживні речовини. По-друге, овочі Vapeur готуються значно швидше - достатньо 3-х хвилин в мікрохвильовці, каструлі чи на пательні. По-третє, після обробки продукція зберігає колір, смак та текстуру свіжих овочів. Тож тепер ви розумієте, чому Vapeur - це парові овочі нашвидкуруч.

Поспішайте спробувати! В лінійці Vapeur представлена більшість ваших улюблених овочів!

Акції та унікальний контент

Щоб знайомство з Vapeur було цікавим та корисним, ми підготували для вас насичену програму!

Дивіться телевізор уважно, бо у квітні на телеканалі 1+1 ми покажемо круті рецепти з овочами Vapeur. Не пропустіть нас в ефірі!

А відомі українські кулінарні блогери зійдуться у челенджі з приготування страв на основі парових овочів від Bonduelle. Хто ці блогери? Що вони готуватимуть? Дізнавайтесь на сторінках Bonduelle у соцмережах. І це ще не все! Там ви також знайдете регулярні конкурси, цінні подарунки, авторські рецепти та багато іншого.

Тож шукайте рецепти на сайті та підписуйтесь на сторінки Bonduelle в Facebook та Instagram! Бо нам вже кортить познайомити вас з Vapeur!

На правах реклами

Обговорити з іншими читачами:
Погода