Відомі особистості беруть участь у флешмобі в підтримку українських школярів

#вчись_перемагай – під такою назвою в соцмережах проходить флешмоб з метою підбадьорити українських школярів перед навчальним роком. Зірки естради, актори, ведучі телебачення, громадські діячі діляться з дітьми мотивуючими історіями з власного життя.

Коментарі 982

Відеозвернення до школярів вже записали реперка alyona alyona, журналіст Костянтин Грубич, кулінар та телеведучий Дмитро Горовенко, актор Данііл Мірешкін, співачка Lavika, ведучі «Ранку на Суспільному» Олександр Єльцов, Антоніна Антоша та Олесь Гарджук, американський репер Wordsmith.

«Кожна ваша помилка, коли ви не досягаєте якогось результату, коли ви йдете до своєї цілі і щось робите не так, - це для вас величезний урок. Це для вас можливість проаналізувати, що ви робили не так і наступного разу зробити це краще і сягти більших висот», - говорить у своєму відеозверненні alyona alyona.

Журналіст Костянтин Грубич називає постійне навчання вимогою часу, необхідним навиком для людини 21-го століття та зізнається, що сам постійно навчається новому:

Олександр Єльцов, телеведучий «Ранку на Суспільному», звертаючись до українських школярів, згадав про власний шлях до успіху та розповів, що йому допомагало досягати поставлених цілей:

«Не вірте у казки, коли учасники численних талант-шоу ніколи не займались музикою і співами, йшли собі вулицею і їх випадково помітив кастинг-директор. Насправді більшість переможців шоу роками працюють з викладачами на курсах і самостійно, щоб в один момент їх помітили. Я теж, до речі, багато працював ,щоб опинитись на цьому місці. Я починав з роботи кореспондентом у маленькій місцевій телекомпанії, розвивався, вчився, відвідував численні тренінги і тепер працюю на Суспільному мовнику».

Ініціатори флешмобу - міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна. Тут зазначають, що ідея флешмобу виникла у процесі запуску благодійної ініціативи зі збору коштів на шкільні рюкзаки та канцелярське приладдя для дітей-сиріт та дітей у скруті.

«Спершу ми ставили за мету таким чином привернути увагу до потреб дітей, яким необхідна матеріальна підтримка у підготовці до нового шкільного року. Але,  ініціювавши збір коштів та шкільного приладдя, зрозуміли, що цього мало – діти не менше потребують і моральної підтримки. Зараз, у період карантину, і школярі, і батьки розгублені, присутні тривога та страх. Згідно спостережень наших психологів, діти демотивовані та схвильовані перед навчальним сезоном. Тому з інформаційного флешмоб став мотиваційним. Ми сподіваємось, що таким чином, вдасться підбадьорити школярів та зміцнити їхню віру у власні сили», - зазначає Сергій Лукашов, національний директор СОС Дитячі Містечка Україна.

В благодійній організації повідомляють, що наразі 449 дітей з прийомних та вразливих родин, якими тут опікуються, не мають базового канцелярського приладдя, 292 дитини можуть піти до школи без рюкзаків.

Ініціатори запрошують долучатись до флешмобу усіх бажаючих – для цього потрібно відзняти невелике відеозвернення, зробити сторіс чи написати пост у соцмережі з хештегом #вчись_перемагай. Головне – бути щирими у словах та намірах. Також школярів з числа родин у скруті можна підтримати, долучившись до збору коштів на канцтовари та рюкзаки через сайт благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода