Відомий український бренд отримав диплом «Dnipro Green Hope 2021»

У грудні у Дніпрі відбувся «Dnipro Green Hope 2021 – відзнака екосвідомих дніпрян». Захід під час якого відзначили найбільш екоактивних представників бізнесу та мешканців міста. Подія подібного формату відбулася у Дніпрі вперше та викликала неабиякий резонанс.

Коментарі 4103

Організували та ініціювали захід учасники та співзасновники освітньої програми «Екосвідомість Дніпра» у співпраці з департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради.

Організатори відзначили виробника морозива ТМ «Бєлая Бяроза» як одного з флагманів екоруху в регіоні та вручили диплом «Dnipro Green Hope 2021 – відзнака екосвідомих дніпрян».

«Нам приємно отримати диплом «Dnipro Green Hope 2021 – відзнака екосвідомих дніпрян». Це свідчить про те, що ми на правильному шляху, наша робота приносить користь і її помічають. «Бєлая Бяроза» роками дотримується принципів екологічності та соціальної відповідальності у своїй роботі. У час, коли планета потерпає від недбалості людей, забруднення річок, вирубування лісів, шкідливих викидів в атмосферу, завдання кожної свідомої людини намагатися мінімізувати ці шкідливі впливи та ліквідувати наслідки.

"У бізнесу є суттєва перевага – він може вести за собою, показувати приклад, врешті-решт вкладати у справу екологічного відродження фінансовий ресурс", – зазначив Горбатюк Евген.

В той же час співзасновниця освітньої програми «Екосвідомість Дніпра» Ганна Жихарєва-Толстік наголосила на тому, що аналогів подібного нагородження у країні не має:

«Ми мали на меті відзначити та підтримати екосвітомих та екоактивних мешканців Дніпра, представників бізнесу. «Бєлая Бяроза» один з прикладів – соціально-відповідального бізнесу, який дотримується принципів екологічності. «Бєлая Бяроза» завжди готова підтримати екоініціативи та навіть започаткувати власні. Про такі компанії має знати країна, адже їхня робота надважлива».

Варто зазначити, що влітку «Бєлая Бяроза» започаткувала національну екоакцію з акваплогінгу. Десятки активістів, плаваючи на каяках, очищали українські річки від сміття та побутових відходів. До акції долучилися 6 українських міст: Дніпро, Київ, Черкаси, Запоріжжя, Тернопіль та Одеса. В результаті вдалося зібрати сотні кілограмів сміття, яке відсортували та відправили на переробку.

В компанії зазначають, що не збираються зупинятися на досягнутому та й на далі дотримуватися принципів екосвідомості та соціальної відповідальності. Також планують ініціювати нові цікаві та корисні екоакції.

Обговорити з іншими читачами:
Погода