"Відверто. LIVE ": видавець Світлана Павелецька поділилася кількома бізнес- та життєвими лайфхаками правильного ставлення до життя, роботи, людей і себе

Світлана Павелецька - співзасновник видавництва "Книголав", яке входить до п'ятірки найбільших в Україні, а також - СЕО "Інституту когнітивного моделювання". Вона не тільки успішно працює, а й живе повним, багатогранним, цікавим життям: виховує сина, ходить на побачення, багато читає. Вона стала героїнею програми “Відверто.LIVE” на телеканалі LIVE. І поділилась власними лайфхаками — формулами, які працюють в її житті

Коментарі 1553

Про отримання МВА

Іноді краще - не отримувати ступінь МВА, а пройти окремий якісний курс по потрібній дисципліні. МВА за кордоном - круто, якщо ти хочеш жити за кордоном. Якщо ти повертаєшся в Україну, виявляється, що багато чого, чому тебе вчили там, тут не працює. Тут немає інвестхабів, зовсім інший підприємницький клімат. Програма МВА в Україні дала мені особисто базову фінансову грамотність. Але що стосується маркетингу, менеджменту, піару... було не дуже добре. Викладача по HR я доводила до сліз, бо те, що вона розповідала... так не працюють! Зараз я думаю, що потрібно було просто пройти хороші курси фінансової грамотності, витративши на це менше грошей і часу.

Про читання в світі гаджетів

Якщо дитина не читає, вона по-іншому сприймає і аналізує інформацію. Її мозок фізіологічно розвивається інакше. Люди, які не читають, досягають менших успіхів в певних сферах діяльності. Читання - це не 100% обов'язкова умова успіху. Але це дуже допомагає.

Про розлучення

Психологи кажуть, що в депресивному стані важливо йти вперед. Прокидатися, чистити зуби, робити маленькі кроки до нормального життя. У мене так вийшло автоматично, депресії не сталося. Я не могла сказати: "Вибачте, я розлучаюся, тому ніякої роботи, ніякого промо не буде". Єдине, що я зробила - знайшла людину, яка пережила розлучення і далі була щасливою, і поговорила. Дуже важливо знати, що є людина, яка вже це пройшла, і у якої все добре.

 Про кар'єру

Сьогодні недостатньо бути просто хорошим співробітником, мати профільну освіту, непогано робити свою роботу. Потрібно бути кращим, інакше з'являться люди не обов'язково кращі, а .. "новіші", проактивніші. Важливо бути чесним. Я можу відразу звільнити за брехню. Без коливань!

Як важливо бути простішими

Існує багато теорій, як структурувати своє життя. У мене є друг, який так і живе - виділяє ролі (керівник, спортсмен, тато тощо), розподіляє на кожну з них час і намагається дотримуватися цієї структури. Але для мене все набагато простіше. Я просто живу своїм життям, де є робота, дитина, друзі, їжа, відпочинок, сукні, книги і багато іншого. Я працюю, потім йду займатися тим, що в даний момент для мене важливо і цікаво. Я не заганяю себе в рамки.

Про успіх

Ви повинні самі визначити для себе, що таке - успіх. Для когось ти успішний, коли у тебе є мільйони мільярдів. Для когось - коли ти в топі професійних рейтингів. Зараз для мене успіх - це стабільність. Це можливість вийти на комфортний тобі рівень і стабільно на ньому залишатися. Але я не мислю такими категоріями. Набагато важливіше - чи щаслива ти людина, інакше - навіщо цей успіх?

 video

Не пропустіть нові випуски програми "Відверто. LIVE "з Тетяною Гончаровою щовівторка та щочетверга о 17:10 на телеканалі LIVE.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода