В Instagram запустили інтерактивний проєкт про камінг-аут “Неочікувані сторіз”

Три герої — гей, лесбійка та бісексуалка, — в сторіз вперше розказують про свою сексуальну орієнтацію. Користувачі можуть обрати власний сценарій розмови, керуючи відповідями.

Коментарі 2911
Користувачі можуть обрати власний сценарій розмови, керуючи відповідями.
 video

Було обрано інтерактивний формат розповідей для того, щоб дати користувачам відчуття причетності та залученості в розмову.  Керування діалогом здійснюється простими функціями сторіз - тап (перемикання на наступну історію) та подвійний тап (перемикання через одну історію). В залежності від обраної відповіді, герої історій продовжують розмову.

Дивіться хайлайти в сторіз:

Гей https://bit.ly/2KeAk3o
Лесбійка https://bit.ly/36OEtTx
Бісексуалка https://bit.ly/3kIW6ZS

Сайт проєкту https://www.insight-ukraine.org/special/stories/

Поруч із нами живуть гомосексуальні, бісексуальні та трансгендерні люди. Для того, аби відкритися близьким, друзям чи колегам, потрібна неабияка сміливість, адже суспільство часто реагує на камінг-аут неприйняттям, насильством та ненавистю.

Це проєкт про переживання ЛГБТ+ людей, про те, як ми, як суспільство, реагуємо на камінг-аут, як підбираємо слова чи висловлюємо підтримку близькій людині.

Буває, що без злого наміру, через незнання можна сказати те, що заподіє біль іншій людині. Приймаючи близьких, ми стаємо більш чуйними та гуманними до людей. Змінюючи мову спілкування та відкидаючи осуд та стереотипи, ми робимо цей світ кращим для всіх нас.

Записали шість подкастів із психологами про те, як реагувати на камінг-аут, як говорити з підлітками про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність та як підтримати ту, хто стикнулася з булінгом в школі.

Також зібрали основні міфи про ЛГБТ+ та відповіді на них, щоб в будь-якій дискусії була змога підтримати близьку людину.

Проєкт створений громадською організацією “Інсайт”, при pro bono підтримці Brain Tank та продакшену Ірини Сахненко.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода