«Вікенд у Києві» та «Інтергал-Буд» запропонували киянам відгадати райони столиці за звуками

Відгадати район Києва, прослухавши звуки, які журналісти записали, прогулюючись столицею, запропонувало своїм читачам інтернет-видання «Вікенд у Києві» у партнерстві з будівельною компанією «Інтергал-Буд».

Коментарі 1835
Автори проєкту «зашифрували» повсякденні звуки п’яти районів Києва у звукові доріжки та запропонували киянам відгадати, який з них належить тій чи іншій частині столиці. Спробувати на слух відрізнити звуки модного фестивалю від галасу на дитячому майданчику, гуркотіння метро від гудіння кавомашини можна за посиланням https://projects.weekend.today/sounds_of_kyiv.

Окрім звуків як невід’ємної частини Києва, автори проєкту розказують й про житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд», які зводяться в кожному зі згаданих районів.

«Наш проєкт — це не просто розважальний контент. Він може стати таким собі гідом столицею для тих, хто наразі обирає район для придбання квартири. Матеріал допоможе йому не лише обрати звуковий супровід, а й візуалізувати картинку майбутнього житла», — розказала Ірина Міхальова, директор з маркетингу компанії «Інтергал-Буд».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода