В Києві відбувся показ кращих кейсів фестивалю «Канські Леви»

UNIT.City спільно з BBDO Ukraine зібрали на території інноваційного парку фанатів креативу, серед яких були ТОП-менеджери рекламної індустрії, відомі фахівці дизайну і діджитал-маркетингу, великі рекламодавці і провідні представники рекламної галузі.

Коментарі 1425

Більше 500 гравців креативної індустрії відвідали вечірку, яка була присвячена всесвітньо відомому рекламному фестивалю «Канські леви». Оскільки подія в 2020 році проходила в онлайн-форматі, організатори вечірки вирішили іронічно назвати свій івент «Канни після Канн без Канн».

В UNIT.City обговорили тренди та виклики, які ставить перед рекламним бізнесом сучасний світ. Знаковою частиною вечора став показ кращих, на думку креативної команди BBDO Ukraine, кейсів з міжнародного фестивалю «Каннські Леви».

Метою заходу було спілкування і обмін ідеями між учасниками ринку в невимушеній обстановці. Тому організатори «Канни після Канн без Канн» вирішили відмовитися від нудних лекцій та повчальних речей зі сцени. У пріоритет було поставлено нетворкінг і спілкування під час коктейльної вечірки.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода