В Києві відкрилось креативне агентство DRAMA QUEEN

DRAMA QUEEN — нове незалежне креативне агентство, яке займається повним циклом розробки рекламних кампаній — від стратегії до продакшину.

Коментарі 1102

Виконавчим та креативним директором агентства стала незалежний креатор Аня Гончарова. Після завершення роботи у Banda Agency, Аня 3 роки працювала як “людина-креативне агентство” і запам’яталась ринку бренд маніфестами для Uklon, Kachorovska і SKVOT.

Останні роботи агентства — ролики для освітньої платформи Laba, Pepsi Казахстан, а також відео для додатку THE BREAKFAST, яке присвячене виходу компанії на американський ринок. Крім емоційних бренд маніфестів, агентство спеціалізується на інтегрованих рекламних кампаніях і розробці бренд стратегій.

“Ми працюємо для тих брендів, які знають, що без каплі драми, комедії і поезії навіть найуспішніший бізнес не закохує. Ми хочемо працювати в різних стилях і жанрах. Але наша головна ціль — знайти правду бренду і передати її чесно, емоційно, красиво і так, як ніхто до нас цього не робив”, — поділилась Аня Гончарова.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода