В круїз або в авто

Технічний партнер промоакцій LEAD9 розповів про найбільш яскраві літні акції та на які призи слід очікувати споживачам восени

Комментарии 1843

Як проводжали літо

Агенція LEAD9 цього літа реалізувала промо-акцію «Гран-Прі обирай - Mini Cooper вигравай!» від виробника морозива ТМ «Ласунка». В розіграші взяло участь близько 800 тис. осіб. Впродовж півроку, з 1 березня по 1 вересня, споживачі купували морозиво «Гран-Прі» та знаходили промокоди всередині упаковки. За кожні п’ять зареєстрованих кодів учасник отримував гарантоване заохочення - 20 гривень на мобільний рахунок. Щотижня серед учасників розігрувалися гірські велосипеди. А головний подарунок - автомобіль Mini Cooper, дістався дитячому лікареві з Дніпра - Олені Протоєрескуп.

Чим порадує осінь

Якщо вам протягом літа так і не вдалося вирушити у відпустку, виробник морепродуктів «Водный Мир» пропонує виправити це непорозуміння. З початком осені стартувала акція #ОкеанМрій, яка триватиме аж до 31 жовтня 2019 року. Головний приз – сертифікат на обраний круїз на двох, який видається еквівалентом вартості на 100 000 гривень. Окрім цього, розігруються щотижневі заохочення – чотири сертифікати на суму 5 000 гривень. А щодня покупці мають можливість виграти поповнення мобільного на 50 гривень або один з чотирьох сертифікатів на покупку техніки у мережі Comfy на 500 грн.

LEAD9 вчергове підтримує акцію ТМ Huggies не лише інструментами комунікації, але й подарунками, а саме мобільними поповненнями. Організатор спільно з мережею магазинів АТБ потурбувалися про родини з маленькими дітьми і запустили акцію «Заохочення з Huggies в АТБ». Тривалість акції з 16 вересня по 10 листопада. Кожен споживач, купуючи акційну продукцію ТМ Huggies у мережі магазинів АТБ та зареєструвавши код з упаковки, гарантовано отримує 25 або 50 гривень на мобільний рахунок. У акції розігруються також інші приємні подарунки - комплекти постільної білизни та подарункові набори дитячих серветок.

За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода