В мережі з'явилася особиста сторінка героїні серіалу «Моя улюблена Страшко» на 1+1

Скоро на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нового україномовного серіалу «Моя улюблена Страшко». В якому головні ролі виконають молода українська акторка, випускниця майстерні Льва Сомова Ірина Поплавська, та актор театру та кіно Олександр Соколов.

Коментарі 2197

Напередодні великої прем’єри телеканал 1+1 запустив квест у соціальній мережі Instagram. Мета - знайти сторінку героїні серіалу «Моя улюблена Страшко» Насті Глушко. Це онлайн щоденник, у якому піднімаються теми булінгу, мобінгу, сексизму та інших проблем сучасного суспільства.

На користувачів чекало багато яскравих сюжетних поворотів та захопливих іллюстрацій. Учасникам квесту потрібно було вгадати, що саме обере Настя Глушко: встигнути на роботу вчасно чи поспілкуватися з другом, якого давно не бачила, одягнути спідницю соковитих кольорів чи темних віддтінків та інше. Користувачі з цікавістю проходили квест, щукаючи наступні підказки заради того, щоб знайти сторінку головної героїні та виграти цінні призи.

Вчора квест завершився і за допомогою random.org було визначено переможців, іменя яких оголосили на сторінці головної героїні серіалу ya_ne_strashko та в офіційному еккаунті 1+1. Нагадаємо, в розіграші брали участь підписники, які відповіли правильно на всі запитання квесту та дотрималися умов.

Загалом у квесті взяло участь близько 2000 користувачів. Активність та розіграш проходили за підтримки агенції Twiga Digital.

Тож нарешті всій країні стала відома сторінка, яка стала особистим щоденником героїні. У ньому вона ділиться власними історіями, переживаннями та особистими проблемами, близькими кожному.

Квест, онлайн щоденник Насті Глушко та флешмоб #красивасерцем стали елементами масштабної креативної промо-кампанії, яку телеканал запустив напередодні прем’єри серіалу «Моя улюблена Страшко» та яка охопила різні канали комунікації. 

Підписуйтесь в Instagram на сторінку ya_ne_strashko.

Нагадаємо, в інстаграм триває флешмоб під хештегом #Красивасерцем, в рамках якого користувачі можуть ділитися відвертими історіями булінгу, мобінгу, харасменту, сексизму та відчути підтримку від зірок та підписників, які також пережили психологічний тиск. Із такими проблемами і зіштовхнеться героїня серіалу «Моя улюблена Страшко» Настя Глушко.

Нещодавно власними історіями булінгу поділилася ведуча інфотеймент шоу «Твій день» Стася Ровінська:

«Я була найменшою і найнижчою в молодших класах. 6 років мені виповнилось лише за тиждень після того, як я пішла в перший клас. А моїм однокласникам вже було по 7, а деяким навіть 8. Тож, дуже часто чула від них: «чого ти така мала? Ти що карличка?». Пам’ятаю, що приходила додому і плакала, чого я така маленька? 

Дітям і на думку не спадало, що я просто молодша за них. Згодом, я підросла, але невпевненість в собі залишилася і мої однокласники вже звикли наді мною сміятися. У перших класах зі мною постійно було щось «не так». Часто чула: «дивне ім’я, якась «Стася», що це за ім’я для дівчинки взагалі?». Одягалась я, на думку однокласників, також не модно і не дорого, дівчата казали: «Ти що на ринку вдягалася? Здається я бачила тебе вчора біля секонду». Я боялася щось відповідати і просто мовчала. Десь з п’ятого класу я почала товаришувати з хлопцями з класу і вже ніхто не знущався наді мною. Однак, я не відчувала себе гарною в впевненою в собі, бо цей осад залишався, не дивлячись на те, що я завжди подобалась хлопцям і мала купу друзів. Лише коли я перейшла в іншу школу після 9-ого класу, я почала все з початку.  Головне, що я тоді зрозуміла - неважливо який вигляд ти маєш, який на тобі одяг, треба бути красивою серцем і душею, бо це єдине, що чогось варте.  Ми можемо змінити одяг, покращити свою зовнішність, але якщо у нас немає добра в середині нас, то це все лише обгортка, яка нічого не вартує».

 video

Нагадаємо, головну жіночу роль зіграє молода українська акторка, випускниця майстерні Льва Сомова Ірина Поплавська.

Україномовний серіал розповість історію Настя Глушко - талановитої розумниці, перфекціоністки, щирої і доброї дівчини. Яка після підліткових травм у стосунках і невмілих експериментів з образами вирішила, що буде крутим фінансистом і обов'язково очолить велику компанію. Для цього вона вчилася довго і наполегливо, поки інші дівчата фарбувалися і ходили на шопінг. Настя потрапляє в компанію своєї мрії, але там вона «біла ворона». Протягом серіалу Настя буде вчитися цінувати себе, приймати, не ховати навіть від себе свої справжні цілі. Також у серіалі піднімуть питання мобінгу, сексизму, об'єктивації, спілкування в інтернеті та інші проблеми, з якими сьогодні стикаються люди.

 video

Над виробництвом серіалу на замовлення 1+1 працює українська кінокомпанія «Кінороб».

Генеральний продюсер від телеканалу 1+1 - Кривицький Максим, продюсери - Єремєєва Олена, Жукова Дарина, шоураннер - Ніна Шуліка.

Продюсери від кінокомпанії «Кінороб» - Єгор Олесов, Юрій Прилипко, режисери-постановники - Максим Мехеда, Аліна Бухтіярова, головний автор - Ярослав Войцешек. Оператори-постановники - Ярослав Пілунський, Тимофій Аврамчук. Художник-постановник - Андрій Гречишкін.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода