В мережі Фейсбук розпочався флешмоб на підтримку людей з обмеженою мобільністю

В мережі Фейсбук розпочався флешмоб із закликом обладнати місця громадського користування в столиці і зробити їх доступними для людей з обмеженою мобільністю.

Комментарии 2281
В столиці проживає більше 150 тисяч людей з інвалідністю, але ми не часто зустрічаємо їх на вулицях нашого міста, адже через недоступність місць громадського користування такі люди воліють не виходити з дому. В поняття «люди з обмеженою мобільністю» входять не лише люди з інвалідністю – з проблемою пересування зіштовхуються мами з маленькими дітьми на візках, люди похилого віку та люди на інвалідних візках, у тому числі й ті, хто тимчасово має проблеми зі здоров’ям.

Заумовами флешмобу потрібно сфотографувати місця, які не є доступними для людей на візках та людей похилого віку, викласти в своїй сторінці на Фейсбук та опублікувати разом з повідомленням для мера В.Кличко.

Ініціатором та організатором флешмобу є громадська організація «Підмога.інфо»,яка вже не вперше звертає увагу громадськості на наявність проблеми в пересуванні людей з обмеженою мобільністю вулицями міста. Раніше організація вже проводила акцію «Один день із життя людини у візку», в якій взяли участь відомі киянки Ірена Карпа та Соломія Вітвіцька.

«В Києві навіть на головних вулицях міста немає нормальних пандусів та можливості потрапити до громадського транспорту,місць громадського користування та навіть просто пересуватись вулицями. Для маломобільних людей це справжнє випробування. Наша мета – зібрати факти відсутності умов для людей з обмеженою мобільністю для пересування вулицями міста та привернути увагу посадовців і особисто мера Кличка до проблеми», - розказав керівник ГО «Підмога.інфо» Олексій Краснощоков.

Флешмоб вже підтримали Ірена Карпа та Соломія Вітвіцька, які після участі в акції, провівши декілька годин на інвалідних візках, стали справжніми амбасадорами ідеї та активно закликають до вирішення цієї проблеми.

Сторинка флешмобу.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода