В Одесі відбулися заключні події креатив-баттлу «Рекламний Полігон»

25-27 червня в Одесі відбулися події креатив-баттлу «Рекламний Полігон (літо, 2021)», що проводився у форматі хакатону.

Коментарі 1338

Команди-учасники, що представляли українські університети з Києва, Харкова, Одеси, Чернігова, Сум, Рівного та Чернівців виборювали перемогу у цьому творчому змаганні. Цього разу в хакатоні взяли участь близько 70 учасників «Рекламного Полігону». Ураховуючи епідеміологічну ситуацію, організатори застосували подвійний формат участі. Команди могли взяти участь у хакатоні як особисто, так і онлайн.

оманди-учасники мали протягом 36 годин розробити рекламну кампанію за брифом «Формування екологічної культури поведінки на пляжах», що було надано Генеральним Партнером «Рекламного Полігону» – компанією PepsiCo Ukraine. Зазначимо, що ця тематика притаманна також і глобальним проєктам соціальної відповідальності PepsiCo. У ході роботи над брифом учасники зустрілися з екологічним патрулем, що виконував свої функції на одному з одеських пляжів у рамках ще одного екологічного проєкту Генерального Партнера «Чисті пляжі».

Суддівство хакатону забезпечувало зіркове журі, очолюване креативним директором компанії Saathchi & Saathchi Ukraine & Publicis Group Ukraine, володарем Срібного Каннського Лева (2021 р.) Костянтином Шнайдером. До складу Журі також увійшли представник Генерального Партнера креатив-баттлу, Senior brand manager у PepsiCo Ukraine Єлизавета Грушко; Президент Асоціації корпоративних медіа України Оксана Тодорова; Головний редактор інтернет-порталу «Соцпортал»Марія Гриневич; Area Sales Manager із компанії KRKA Тетяна Федорова; засновник у 4Limes Online Advertising Agency В’ячеслав Юренко та володар Gold Cannes Lion Ілля Янковський – Senior copywriter рекламної компанії Bickerstaff 467/

За підсумками наданої презентації та результатами публічного захисту перемогу в креатив-баттлі вибороли команди Sumthing (Сумський державний університет), «Самий цимєс» (Одеська національна академія харчових технологій) та M-Team (Київський національний університет технології та дизайну). Переможці продемонстрували свої високі рекламно-креативні здібності та свою позицію в справі збереження довкілля.

Нагадаємо, що співорганізаторами хакатону виступили Спілка рекламістів України, Одеська національна академія харчових технологій та Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Організатори висловлюють подяку Генеральному партнеру – компанії PepsiCo Ukraine. Вдячність за підтримку також – Всеукраїнській рекламній коаліції та Інформаційному Партнеру – ресурсу «Соцпортал».

До зустрічі у Києві в листопаді 2021 р. на «Рекламному Полігоні (осінь, 2021)»!

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода