Віра Кекелія стане новою ведучою «ЖВЛ» на «1+1»

Напередодні прем’єри третього сезону проекту «Життя Відомих Людей», яка відбудеться 31 серпня о 9:25 на телеканалі «1+1», названі імена оновленого складу ведучих шоу

Коментарі 3372

Так, новою ведучою проекту стане популярна співачка, учасниця "Жіночого Кварталу" Віра Кекелія. Компанію їй складе актор Богдан Юсипчук, який вже вів попередні сезони проекту. Зірки не з чуток знають усі секрети світу шоу-бізнесу, адже самі пройшли довгий і тернистий шлях до успіху.

Віра Кекелія – успішна співачка, молода матуся, зірка «Голосу країни» та учасниця «Жіночого кварталу» на «1+1». Ведуча розповідає, що на шляху до успіху встигла ближче познайомитись із залаштунками світу знаменитих та впливових людей:

«Я маю великий досвід у шоу-бізнесі. Мій шлях на сцену був непростим, проте дуже цікавим. Я сама переживала різні етапи у власній творчості та житті, а також ставала свідком подій, які відбувались за лаштунками шоу-бізнесу. Багато знаменитостей та їхні карколомні досягнення були прикладом для мене. Тому історії героїв «ЖВЛ» мені близькі».

Також співачка розповіла, що з телеканалом «1+1» у неї пов’язано багато приємних моментів:

«Я з радістю прийняла пропозицію стати ведучою програми «ЖВЛ» та частинкою цієї великої родини. З Богданом у нас виник контакт з першого слова на знімальному майданчику. Мені здається, між нами зав’язались по-справжньому дружні стосунки, наче ми знайомі сто років».

А незмінний ведучий шоу Богдан Юсипчук поділився враженнями від нового сезону:

«Новий сезон «ЖВЛ» для мене – це ковток свіжого інформаційного повітря у буремному 2020 році. Мене надихають відверті історії зірок, а також нова співведуча, - заінтригував Богдан, та додав, що швидко знайшов спільну мову із Вірою, незважаючи на те, що раніше перетинався з нею лише на світських заходах. - Ми ще на кастингу зрозуміли, наскільки нам комфортно разом. Ми жартуємо, імпровізуємо, підтримуємо один одного. Віра одразу гармонійно влилася в нашу команду і тепер дарує позитив в кадрі і поза ним».

Віра замінить у ролі ведучої співачку TAYANNA, яку глядачі пам’ятають за минулими сезонами. 

«Команда вдячна TAYANNA за два сезони. Вона випустила новий крутий альбом, який презентувала у ранковому ефірі «1+1», і тепер планує повністю присвятити себе музиці. Тож наше розставання, хоч і з присмаком суму, втім добровільне і обопільне рішення», - поділився подробицями керівник «ЖВЛ» Антон Степюк.

Напередодні прем’єри ведучі та журналісти проекту разом із зірками українського шоу-бізнесу знялися у вишуканому інтро-ролику до нового сезону проекту. Так, MONATIK везе Богдана та журналісток «ЖВЛ» узбережжям Київського моря на червоному кабріолеті. Вони приїжджають до святкової зали, у якій Богдана вже чекає нова співведуча та гості, серед яких Катерина Кухар та Володимир Дантес.

У новому сезоні команда проекту вже готує для телеглядачів нові ексклюзивні історії з життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків і бізнесменів - людей, яких знають в Україні і світі, які є частими гостями на червоних доріжках.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода