Віртуальна блогерка Астра Стар стала героїнею обкладинки PINK

Вперше героїнею обкладинки українського глянцю стала діджитал інфлюенсерка

Коментарі 2947

Для України це перший прецедент, коли героїнею обкладинки стала не жива людина, а діджитал інфлюенсер. За словами творців Астри, те, що інфлюенсерка стала головною героїнею зимового номера ще раз підтверджує, що суспільство поступово рухається у Метареальність.

Оскільки життя Астри Стар неможливе без комп’ютерних технологій, партнером по зйомці став новий ноутбук Legion Slim 7 від Lenovo, який Астра використовує під час проходження курсу “Дизайн у моді” в школі Лілії Літковської.

Астра також розповіла про створення власного відео тьютора для програми CLO 3D. В ньому блогерка розповідає про те, як швидко опанувати базові навички роботи в редакторі та, не маючи дизайн скілів, за 40 хвилин створити ескіз дизайну власного предмета одягу.

Дмитро Корнілов, співзасновник та СЕО FFFACE.ME, один з творців Астри:

«При переході до Метавсесвіту всі ми стаємо рівними. Можна бути будь-ким: блогером або вигаданим персонажем, справжньою людиною чи віртуальною сутністю – твоя цінність у загальному інформаційному просторі вимірюватиметься лише інформаційним та фактичним внеском. Не суттєво, існуєш ти у фізичній реальності, чи ні: головним буде те, наскільки цікавим, важливим та унікальним буде твоє особисте інфополе. Не маючи фізичного тіла, Астра Стар жертвує гроші на благодійність, створює власні відеокурси з дизайну у CLO 3D, виступає на конференціях та бере участь у колабораціях. Її внесок інформаційно відчутний, а значить вона має не менше прав бути такою ж повноцінною мешканкою Метавсесвіту, ніж кожен із нас. Неймовірно круто, що цю тенденцію підхоплюють не тільки діджитал видання, а й друковані. І Астра на обкладинці PINK – це пряме підтвердження, що значення має не природа твоєї суті, а те, що ти генеруєш».

Нагадаємо, що за біографією, Астра – це 19-річна дівчина, що переїхала з Берліну до Києва, Лев за знаком зодіаку, сапіосексуалка, займається самоосвітою, обожнює моду і стиль та міксує трендові речі зі знахідками на секонд хендах. Створила Астру менше півроку тому студія FFFACE.ME, яка займається проєктами з доповненою реальністю, діджитал модою та Instagram/Snapchat/TikTok фільтрами. Співзасновниками студії є Дмитро Корнілов та Єгор Кумачов.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода