В Іспанії створили застосунок для рівного розподілу домашніх обов’язків між партнерами

Уряд Іспанії представив застосунок, який допоможе парам розподілити домашні обов’язки порівну й сповіщатиме, якщо хтось виконує менше або більше домашніх справ.

Коментарі 854
Про це пише The Telegraph.

Державна секретарка з питань рівності Анґела Родріґес сказала, що застосунок має на меті допомогти парам і сім’ям досягти «ефективнішого розподілу» домашніх справ, аніж це є зараз.

Спочатку застосунок задумувався як допоміжний для жінок. Згідно з минулорічним дослідженням державного статистичного інституту (INE), 50% жінок у гетеросексуальних стосунках виконують більшість домашньої роботи. Водночас чоловіків, які виконують більше домашніх справ, ніж жінки, виявилося 4%.

Однак функціонал застосунку розроблений не лише для жінок: його можна використовувати для розподілу завдань між дітьми або сусідами по кімнаті. Він відстежуватиме хід виконання різноманітних домашніх справ і витрачений на них час.

«Ідеться не лише про те, скільки часу пішло на прибирання кухні, що може становити лише 20 хвилин, а й про всі завдання, які потрібно виконати заздалегідь, наприклад, про купівлю мийних засобів чи навіть складання списку покупок», – додає Родріґес.

Запуск застосунку запланований на вересень. Відомо, що він буде безкоштовний.

За матеріалами https://www.wonderzine.com.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода