Віталій Мельник стане головним оператором телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE

До команди телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE приєднався Віталій Мельник, який раніше працював на телеканалах “UA:Перший”, “Інтер” та “1+1”.

Коментарі 3484

Віталій має двадцятирічний досвід роботи на телебаченні: з 2002 року він працював головним оператором новин телеканалу “UA:Перший”; з 2006-го — на телеканалі “Інтер”; з 2011 року був оператором-постановником ранкового шоу “Сніданок з 1 + 1” на телеканалі “1+1”. До теперішнього часу Віталій Мельник працював над виробництвом серіалів на телеканалах “1+1”, “ТЕТ” і "2 + 2".

На телеканалах KYIV.LIVE та ODESA.LIVE Віталій Мельник займатиме посаду головного оператора холдингу.

“Нам пощастило, що до нашої команди приєднався саме Віталій Мельник. Він - справжній професіонал, відданий своїй справі. Ми вже мали нагоду працювати разом, тож я впевнена, що разом з появою Віталія у нашій команді, ми неодмінно досягнемо вражаючих результатів”, —  прокоментувала керівниця телевізійного напрямку —  Дар’я Качковська.

Відомо, що до команди телеканалу вже приєдналися Дарина Качковська, яка очолила телевізійне напрямок телеканалу KYIV.LIVE, Марина Польшина —  головний режисер телеканалу; Дмитро Зубко —  операційний директор холдингу, Катерина Печерна —  керівниця  прес-служби і Віталій Мельник —  головний оператор холдингу.

Нагадаємо, KYIV.LIVE — це перший телеканал про країну і столицю для жителів Києва. З листопада 2020 Інститут когнітивного моделювання здійснює консультаційний супровід телеканалів KYIV.LIVE і ODESA.LIVE.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода