В Україні розпочав роботу маркетплейс агротехніки AGRO.RIA

В Україні розпочав свою роботу маркетплейс із продажу та придбання агротехніки AGRO.RIA. Продукт створено українською ІТ-компанією RIA.com, яка розвиває бренди AUTO.RIA та DIM.RIA.

Коментарі 823

AGRO.RIA об’єднуватиме представників українського агробізнесу на платформі, що дозволятиме не лише вести комерційну діяльність, але й обмінюватись досвідом.

До каталогу AGRO.RIA входять як популярні, так і вузькоспеціалізовані типи сільгосптехніки: трактори, комбайни, жниварки, мотоблоки, сівалки, плуги та чимало іншого. 

Продавати та купувати агротехніку в межах маркетплейсу можуть усі охочі: і фізичні, і юридичні особи.

«Агропромисловість – одна із візитівок нашої країни. Ми, як ІТ-компанія, маємо не лише створювати зручний продукт, але й змінювати ринки та робити їх більш технологічними і надійними для користувача. Завдяки AGRO.RIA продавати і купувати сільгосптехніку буде просто та безпечно. Наші продукти AUTO.RIA та DIM.RIА показали себе надійними партнерами на ринку авто і нерухомості. Продовжуємо тримати цей тренд та масштабувати його на нові ринки», – коментує Роман Марченко, директор з продукту та член правління компанії RIA.com.

Наразі AGRO.RIA має вебверсію із усіма необхідними функціями для зручного пошуку агротехніки. Згодом заплановано розробку мобільного застосунку командою RIA.com. Крім того, в межах подальшого розвитку платформи планується ще ряд оновлень.

Нагадаємо, RIA.com — українська ІТ-компанія, що розвиває продукти AUTO.RIA, DIM.RIA та RIA.com, якими користуються мільйони українців. Місія RIA.com – будувати перевірений інтернет. Фокусуючись на перевіреності, маркетплейси AUTO.RIA та DIM.RIA формують надійний ринок авто і нерухомості. RIA.com є частиною міжнародної компанії RIA.com Marketplaces OÜ, що створена українцями. 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода