В Україні створили благодійний онлайн-магазин, де можна купити мамині обійми та годину сміху

Фундація Дім Рональда МакДональда запустила благодійний онлайн-магазин #ГодиниДляРодини.

Коментарі 1187

Користувачі можуть придбати віртуальний час, що конвертується у реальну підтримку родин у Сімейних Кімнатах лікарень під час тривалого лікування дітей. Родини завжди користуються Сімейними Кімнатами безкоштовно. Однак їхнє утримання в п’яти лікарнях України коштує понад 18000 гривень на добу. Або ж близько 12 гривень за хвилину. Саме цей час можна придбати в онлайн-магазині.

В усьому світі Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає батькам та дітям бути разом у лікарнях завдяки Сімейним Кімнатам. Фундація розвиває сімейно-орієнтований підхід до медицини, ідея якого в тому, що батьки та лікарі мають стати справжніми партнерами заради швидшого одужання малюків.

«У 2020 році світ зіткнувся з новими викликами, і здається, що такі важливі речі, як благодійність, відійшли на другий план. Але попри те, що відбувається у світі, діти у лікарнях так само потребують поцілунків мами та обіймів тата, і нам надзвичайно важливо привернути увагу людей до цієї теми, – розповідає Галина Соловей, директорка Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні. – Саме тому ми запускаємо благодійний онлайн-магазин #ГодиниДляРодини, де кожен охочий може підтримати діяльність Сімейних Кімнат і придбати «товари», що перетворюються на безцінний час, який діти можуть провести разом із батьками».

#ГодиниДляРодини – це онлайн-магазин віртуального часу. Купуючи «товари» на сайті, користувачі роблять внесок в утримання п’яти Сімейних Кімнат у Києві, Львові, Вінниці, Сумах та Харкові. Завдяки такій підтримці фундація зможе забезпечувати роботу кімнат, а сім’ї – залишатися разом навіть у лікарні.

«Коли стикаєшся з хворобою дитини, що є великим випробуванням, дуже важливо дозволяти собі хоча б раз на тиждень відволіктися, інакше в тебе просто не буде сил боротися. Кожного дня я засинаю о пів на першу ночі – після зціджування і готування їжі на завтра. Якби не Сімейна Кімната, нам би довелося весь день тулитися у коридорах», – ділиться Наталя Полиця, мама дівчинки, за життя якої боролися в реанімації київського «Охматдиту».

Щоб підтримати Сімейні Кімнати і Фундацію Дім Рональда МакДональда:

  1. Перейдіть на сайт онлайн-магазину #ГодиниДляРодини https://shop.rmhc.org.ua/
  2. Оберіть «товар» на потрібну суму та сплатіть її, зробивши благодійний внесок.

Всі кошти, зібрані в межах проєкту, будуть направлені на утримання Сімейних Кімнат у лікарнях України.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода