В Україні створили благодійну альтернативу валентинкам

Цього року привітати з Днем закоханих можна не лише звичною валентинкою, а й талантівкою — листівкою-зізнанням у любові до таланту, та підтримати цим творчих підлітків, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Коментарі 1200

П’ята частина молоді ні від кого не чує про свій талант, що призводить до невпевненості та виникнення синдрому самозванця. Про це свідчать результати дослідження, проведеного за ініціативи Фундації Дарини Жолдак.

«Часто саме талановиті люди стають заручниками синдрому самозванця. Виховання і соціум можуть як підтримати, так і похитнути впевненість та самооцінку особи. Тому кожен, хто хоче жити в цивілізованому суспільстві, має підтримувати талановитих людей: прямо вказувати на їхні здібності й таким чином підводити їх до усвідомлення своєї обдарованості», коментує психологиня Юлія Полівода.

Талантівку — зізнання в любові таланту — можна надіслати кожному, чиї здібності, вчинки чи риси характеру надихають або захоплюють. Колезі, бізнес-партнеру, рідній людині, другу, відомій особистості, улюбленому бренду або закладу — будь-кому, чий талант суттєво впливає на ваше життя.

Листівку вартістю 20 гривень можна замовити на фейсбук-сторінці фундації.

Усі зібрані кошти підуть на допомогу талановитим підліткам у складних життєвих обставинах, яким бракує можливостей для розвитку своїх здібностей.

«Усвідомлення власних здібностей і подальша їх реалізація залежать від схвалення оточення. Говорімо про талант голосно!» — закликає Марія Артеменко, громадська діячка та керівниця Фундації Дарини Жолдак.

Ідея створення талантівки хоч і навіяна Днем святого Валентина, однак ця листівка доречна до привітання з будь-якої нагоди. Тож вона буде доступною для замовлення у Фундації Дарини Жолдак постійно, адже про талант, як і про почуття, важливо говорити щодня.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода