В Україні створили карти міст із закладами, які працюють під час відключень електроенергії

Розробники закликають бізнес ділитися із ними інформацією для доповнення мап.

Коментарі 1096
В Україні створили кілька інтерактивних мап закладів, які працюють під час відключень електроенергії.

Одну з них запустила мережа ЛУН. На мапі позначені кафе, магазини, коворкінги, кав’ярні, перукарні, аптеки, заправки, поштові відділення, медичні центри й інші сервіси, які мають автономне живлення.

Карта постійно оновлюється. Доступна на сайті й у застосунку.

На мапу можна додати інформацію про роботу бізнесу. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням. Представників мережевого бізнесу просять писати на пошту: [email protected].

Львівське маркетингове агентство Stroom Digital також створило свою інтерактивну мапу місць з генераторами та укриттями. Можна знайти інформацію про заклади Львова, Києва та Рівного. Мапи доступні за посиланням.

Засновник агенції Роман Тимонько закликав ділитися із ними інформацією для доповнення мап. Писати можна на сторінку агенції чи на пошту [email protected].

Нині бізнес підлаштовується під нові потреби клієнтів. Наприклад, підзарядити гаджет і отримати доступ до інтернету можна у мережі «Розетка». Понад 100 їхніх магазинів обладнали генераторами та старлінками. Про це написав у Facebook власник компанії Владислав Чечоткін. «Розетка» має власну інтерактивну карту відділень із генераторами у своєму застосунку.

У мережі магазинів NOVUS можна орендувати заряджені павербанки.

Безкоштовно зарядити гаджети пропонують у мережах «Епіцентр-К» та «Нова Лінія». Компанія обладнала в своїх торгових центрах пункти підзарядки «Заряджайзери». Вони вже є у магазинах Києва та Броварів, а найближчим часом з’являться й в інших містах України.

Нагадаємо, з 10 жовтня Росія почала цілеспрямований масований обстріл української енергетичної інфраструктури. Удари ракет і дронів пошкодили чимало електростанцій та ліній електропередач. Міста і регіони залишились без мобільного зв’язку, світла й води.

Нового масового удару по Україні росіяни завдали 22 жовтня. Ракети та дрони влучали переважно в об'єкти енергетичної інфраструктури.

31 жовтня Росія знову вдарила по критичній інфраструктурі України. Під удар потрапили Київ, Харків, Запоріжжя, Черкащина, Кіровоградщина, Вінниччина і Львівщина. Також росіяни обстріляли Чернівецьку область, яка дуже рідко зазнає ракетних атак ворога.

15 листопада Росія здійснила наймасованіший обстріл енергосистеми від початку війни, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода