В Україні створили інтернет-портал “Віртуальний музей російської агресії”

“Віртуальний музей російської агресії” – спільний проєкт органів державної влади та неурядових організацій.

Коментарі 3005

Веб-продакшн студія Gremcy розробила логотипи, візуальний стиль, дизайн та front-end інтернет-порталу “Віртуальний музей російської агресії” – спільного проєкту органів державної влади та неурядових організацій.

 “Віртуальний музей російської агресії” - один із перших у світі цифрових інструментів із забезпечення доступу до правди про ключові події та злочини, скоєні під час окупації Російською Федерацією територій України – Криму та частини Донецької та Луганської областей.

Ресурс містить:

  • свідчення очевидців
  • архівні джерела
  • усноісторичні джерела
  • інформацію ЗМІ
  • рішення та резолюції міжнародних організацій
  • фото та відеоматеріали.

Уся інформація є достовірною, об’єктивною та базується на даних, підтверджених  офіційними українськими та міжнародними організаціями.

Логотип та візуальний стиль платформи, який розробили в Gremcy у повній мірі передає наслідки скоєних злочинів. На квадраті відсутнє 7% зображення – саме стільки території України було окуповано Росією;

«Проєкт, який має бути. Проєкт, який вже є. Проєкт, в якому зібрана правда. Тішусь з того, що ми стали частиною команди, яка розробляла Віртуальний музей російськоі агресії», – зазначила засновниця та керівниця Gremcy Лариса Хачідзе.

Портал – це чесний, репрезентативний і зручний інструмент навігації по подіях окупації, а також цінний ресурс для людей, які працюють у сфері публічної дипломатії.

Детально про сам портал можна переглянути за посиланням.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода