В Україні та США відкрили студію повного циклу RISOTTO cacio pepe

СEO Lobods digital agency Дмитро Лобод, кінорежисер Сергій Чеботаренко та продюсер Стас Смирнов відкривають в Україні та США студію повного циклу RISOTTO cacio pepe

Коментарі 1282

Від брифу до фінального матеріалу — лише 25 днів. Такий формат пропонує cтудія повного циклу RISOTTO cacio pepe, яка поєднує креатив, продакшн і пост-продакшн.

Ідея заснування студії повного циклу — творчість без відволікань на бюрократію. У RISOTTO cacio pepe над розробкою та реалізацією ідеї працюють професіонали одразу трьох напрямків: креативний директор, режисер і продюсер. Об'єднавшись та посиливши сторони кожного, RISOTTO cacio pepe забезпечує увесь процес — вiд креативу до постпродакшну. Це дозволяє зменшити грошові та часові ресурси на пошуки підрядників і зміни в бюджетах. Щодня внутрішній креативний вiддiл, продакшн та постпродакшн безперебійно працюють разом, щоб створити найкращий у своєму класі продукт. Студія повного циклу пропонує різноманітні контентні кампанії, які варіюються від локалізованих TVC до завершених діджитал-кампаній.

Засновники RISOTTO cacio pepe:

Діма Лобод — креативний директор, CEO digital agency LOBODS, бренд-консультант з 10-річним досвідом у рекламі та діджиталі. Має досвід розвитку більше 250 брендів, включно з міжнародними: Rakuten Viber, Carlsberg Ukraine, Superstep, Chicсo, Biosphere corporation та багатьма іншими. Працював із брендами на ринках України, Казахстану, Польщі, Білорусі, Молдови та США.

Сергій Чеботаренко — кінорежисер і продюсер, член Української кіноакадемії. Понад 10 років знімає рекламу для таких брендів, як Lenovo, Honda, Subaru, Moto, Volkswagen, Socar та iнших. Здобув перемогу на американському кінофестивалі Flathead Lake International Film Festival у номiнацii «Найкращий фільм» та «Найкращий режисер», нагороду за найкращий фiльм на Richmond International Film Festival та Jury Award у Франції.

Стас Смирнов — продюсер, який працював над клiпами alyona alyona, KALUSH, Skofka, Jamala, Jerry Heil, Христина Соловiй, Tvorchi, Vladimir Cauchemar, Zabson, Ditvak, Басокрут, NKNKT, Tember Blanche, eywa та інших.

RISOTTO cacio pepe почала роботу з 7 лютого 2022 року. Розуміючи основу глобалізації міжнародних клієнтів, було ухвалено рішення одночасно відкрити офіси в Києві та Сан-Франциско. 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода