В Україні відбувся 36-ти тисячний онлайн-мітинг на підтримку Херсона

Всього за тиждень на віртуальній версії херсонського проспекта Ушакова в Instagram зібралося понад 36 000 людей. Усі вони залишили на сторінці івенту більш як 36 000 коментарів з текстом «Херсон — це Україна!».

Коментарі 2105

Також кампанія на підтримку Херсона зібрала 75 000 вподобань та 19 600 репостів. А це значить, що кампанію на підтримку Херсона побачили мільйони українців, в тому ж числі й самі херсонці.

Спершу кожного учасника онлайн-мітинга планувалося тегнути на сторінці, але через велику активність українців, алгоритми Instagram тимчасово блокують таку можливість.

Мітинг запускала ініціатива «Жовта Стрічка», щоб підтримати українців у тимчасовій окупації та дати їм можливість безпечно вийти з протестом навіть в умовах війни. Для цього місце зустрічі перенесли з реальної вулиці на цифрову вулицю в Instagram: метр за метром відмалювали центральний проспект Херсона — з усіма будинками, парками та перехрестями.

Щоб потрапити на мітинг, достатньо було написати «Херсон — це Україна!» у коментарі до будь-якого фрагмента проспекту на сторінці kherson.is.ua

На цьому ініціатива «Жовта Стрічка» не планує зупинятись і продовжить розпалювати завзяття українців. Скоро анонсують онлайн-мітинги й на підтримку інших тимчасово окупованих міст України.

Підписуйтеся і слідкуйте за оновленнями, підтримайте українців в окупації!

Всі майбутні мітинги відбуватимуться тут:  https://www.instagram.com/kherson.is.ua/.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода