В Україні відкрилась освітня онлайн платформа «Фрекен Бок Академія»

5 серпня відбулась презентація «Фрекен Бок Академії» – освітнього проекту для професіоналів в сфері чистоти.

Коментарі 2699

З запропонованими курсами можна ознайомитись на сайті і після проходження тестування, отримати сертифікат.

Сфера послуг з клінінгу в Україні досить розвинена, але не структурована. Важлива проблема цього бізнесу - людям ніде вчитися. Щоб пропонувати послуги високої якості, вони змушені шукати інформацію на різних майданчиках в інтернеті, або доходити до всього методом спроб та помилок, що, звичайно, займає більше часу і менш ефективно.

Корпорація «Біосфера» прийняла рішення про створення «Фрекен Бок Академії», щоб на одному майданчику надати не тільки всю необхідну продукцію брендів «Фрекен Бок», Vortex, Pro Service, Tork та інших, а й дати корисну інформацію про те, як правильно її застосовувати, щоб досягти максимального результату.

До розробки програми були запрошені професійні методисти, які створили програму навчання широкого профілю. У неї входить не тільки навчання прибирання і приготування їжі, а й психологія роботи з комерційними замовником. Планується включення блоку Фінансової грамотності - наприклад, як відкрити ФОП и отримувати офіційно дохід, правильно платити податки. Курс продовжує поповнюватись новими темами.

На платформі сервісу замовлення послуг «Кабанчик» в особистому кабінеті можна опублікувати сертифікат про пройдений курс, що дасть можливість підвищити цінність співробітника в очах потенційного замовника.

«Експертами в академії виступають професіонали з багаторічним досвідом не тільки в сфері клінінгу, але і ті, хто може допомогти вирішити різні питання, що виникають в даній професії. Адже для професійного розвитку важливо покращувати юридичну та фінансову грамотність, а також отримувати допомогу в психологічних питаннях і в просуванні своїх послуг. Наша мета - допомогти знайти відповіді на запитання, що цікавлять, які допоможуть підвищити кваліфікацію і в цілому підвищити значимість такої важливої ​​професії», - говорить Владислав Гурістрімба, керівник проекту «Фрекен Бок Академія», молодший бізнес-партнер корпорації «Біосфера».

Першою темою конференції «Фрекен Бок Академії», на якій були присутні більше 100 працівників сфери чистоти, була обрана одна з найважливіших складових при роботі клінера - «Подолання бар'єрів в професії чистоти, відносини між роботодавцем і професіоналом у своїй сфері». Запрошеним експертом став Геннадій Мустафаєв, за плечима якого понад 1500 тренінгів, 7000 годин індивідуальних консультацій, 1000 годин роботи в малих групах.

В майбутньому експерти Академії готові створювати індивідуальні освітні тренінги для великих корпоративних клієнтів, клінінгових і кадрових агентств та персональне навчання для співробітників чистоти.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода