В Україні з’явилась платформа, яка дозволяє складати списки бажань та ділитись ними

В Україні з’явився сервіс Rewish, який дозволяє створювати списки бажань та ділитись ними з близькими.

Коментарі 1051
Мета проєкту Rewish - дати людям можливість розказати про свої справжні мрії, а іншим - полегшити життя з вибором подарунку. Проєкт покликаний зруйнувати бар’єри зніяковілості, коли мова заходить про подарунки.

Платформа працює досить просто: користувач реєструється на сайті за допомогою номеру телефону, заповнює профіль та отримує можливість створювати вішлисти та ділитись ними.

У профілі користувач необмежений у своїх бажаннях: він може додавати що завгодно від книг і каблучок до вражень, досвідів і навіть банки для зборів коштів.

Але найголовніше, що список бажань можна пошерити у своїх соцмережах, відправити приватним повідомленням або закріпити в біо.

“На сьогодні в Україні практично відсутня культура складання вішлістів. Коли ми хочемо щось отримати у подарунок, ми, як правило, натякаємо нашим близьким, зіхтаємо біля вітрини магазину, відправляємо посилання з невинним коментарем на кшталт “прикольні сережки”, але в результаті отримуємо щось абсолютно нам не потрібне, що назавжди залишиться в коробці або ж продовжить свій шлях до іншого отримувача. З іншого боку, всі ми хоч раз проходили через муки вибору подарунку, коли уявлення не мали, що подарувати, а випититати так і не вдалось. Rewish полегшить життя обом сторонам. До того ж, поділитись посиланням на вішліст зі своїми бажаннями психологічно легше, ніж сказати прямо,” - ділиться засновниця проєкту Жанна Орлова.

На сьогодні на платформі уже зареєстровано понад 2 тис. користувачів, які записали понад 8 тис. бажань. В Україні поки що немає аналогів сервісу, тому перед засновницею стоїть ще одна не менш глобальна місія: сформувати традицію сладання вішлистів і перебороти ніяковість говорити про свої бажання. Rewish - це також історія про самовираження, яка у цьому випадку проявляється через вішліст з речами, які насправді роблять людину щасливою.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода