В Україні запрацювала платформа з продажу благодійних зустрічей Meeting.me

Першими лотами стали телеведучі Лідія Таран і Катерина Трушик, засновник видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, тележурналіст Роман Вінтонів (Майкл Щур), адвокат Масі Найєм, співачка Оксана Муха, засновник комунікаційної агенції «Postmen» Ярослав Ведмідь та багато-багато інших

Коментарі 1945

Побувати у студії одного з найбільших українських телеканалів, поспілкуватися на теми бізнесу, дизайну, маркетингу, отримати у подарунок підписану улюбленим письменником книгу і навіть сходити на барахолку – це лише маленький перелік бонусів, які може отримати кожен українець за свої добрі справи на платформі Meeting.me.

Це перший в Україні фандрейзинговий онлайн-сервіс з продажу благодійних зустрічей. У якості лотів – часопроведення як із публічними людьми: телеведучими, блогерами, зірками шоу-бізнесу, співаками чи письменниками, так і з непублічними: громадськими діячами, підприємцями, психологами, дієтологами чи людьми будь-яких інших професій.

– Нас уже підтримали телеведуча Лідія Таран, яка запропонувала провести екскурсію телеканалом «1+1»; телеведуча Катерина Трушик, яка запросить того, хто купить із нею зустріч, до себе на програму у якості спеціального гостя; тележурналіст Роман Вінтонів, більш відомий усім як Майкл Щур; продюсерка FILM.UA Group Наталія Якимович, яка покаже з-за лаштунків, як створюється українське кіно; генеральний директор «Капарол Україна» Віталій Верещагін, з яким буде змога порозмовляти за ланчем про бізнес; засновник комунікаційної агенції «Postmen» Ярослав Ведмідь, який запропонував дуже нестандартне часопроведення – прогулянку барахолкою з розмовами про ефективність, та багато-багато інших, – розповідає Валерія Татарчук, ініціаторка створення платформи та засновниця благодійного фонду «Твоя Опора».

Створити аукціон на платформі Meeting.me вже мають змогу благодійні фонди, громадські організації, а найближчим часом зможе також бізнес. Саме вони у якості лотів висувають зустрічі з людьми різних професій і таким чином збирають кошти на реалізацію своїх ініціатив або проектів інших громадських чи благодійних фондів.

– Першою нас підтримала національна скаутська оганізація «Пласт», яка збиратиме кошти на свій проект «Розвиток дітей заради змін в Україні». Допомогти у цьому їм відгукнулися аж 52 лоти, і я в тому числі, – розповідає Валерія Татарчук. – Однак на Meeting.me можна також створювати і закриті аукціони. До прикладу, бізнес у якості лоту може виставити свого керівника, а виручені за зустріч із ним кошти пожертвувати чи «Твоїй Опорі», чи «Запоруці», чи будь-якому іншому фонду.

Офіційна презентація платформи вже відбулася. Своєю присутністю її підтримали і члени опікунської ради – Володимир Бородянський, медіаменеджер, міністр культури України 2019-2020рр., Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР «Єднання», Олександр Педан, телеведучий, співзасновник «Pedan|buro», лідер Всеукраїнського руху «JuniorZ», Яна Станішевська, блогер-інфлюенсер, також представники бізнесу, телевізійники, блогери – Надія Матвєєва, Олена Любченко, Аліна Ханумак-Шаманська.

– Якщо вам здалося, що Meeting.me – це лише про зустріч за чашкою кави, маю вас розчарувати, – з посмішкою каже Лера Татарчук. – Meeting.me – це про емоції, досвід і корисні знайомства!

Всеукраїнська благодійна платформа «MEETING.ME» створено БФ «Твоя опора» за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода