Дивіться під ноги: відтепер повідомляти про міни можна у застосунку Minefree

MineFree — нова апка, яка допоможе швидко та інформативно повідомити Державну службу України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) про знайдені боєприпаси і вибухівку.

Коментарі 931

Благодійна асоціація «Free Ukraine» — це об'єднана українська діаспора у Швейцарії та інших країнах, що активно допомагає співвітчизникам під час війни. Вона й ініціювала розробку застосунку. Спершу користувачами MineFree бачили аграріїв, адже ті героїчно виїжджали на посівну і часто натрапляли на міни. 

Втім, після десятків новин про пішоходів, водіїв, дітей і власників собак по всій Україні, які ледь не щодня наражаються на небезпеку і раняться, стало зрозуміло: застосунок має бути доступним для кожного та кожної.

Для цього функціонал MineFree потрібно було допрацювати і розширити — так і зробили. Тепер будь-хто може повідомити про підозрілі та потенційно небезпечні знахідки у кілька кліків.

Новий застосунок MineFree має все необхідне в одному місці:

  1. Вбудований довідник про різні види боєприпасів і мін з фото та детальним описами.
  2. Інтерактивну мапу з автоматичною геолокацією: вона виглядає як знайома всім Google-карта.
  3. Можливість написати ДСНС, щоб сповістити про небезпечний предмет, поставити геомітку, додати опис чи зателефонувати в екстрену службу. Якщо прикріпити до повідомлення фото, вони не засмічуватимуть галерею, а зберігатимуться тільки у програмі.

Розробляли застосунок компанії Quantumobile та Eleken. Axicube покращили юзабіліті та зробили програму зручною для користувачів, бренд-маркетингова агенція Grape допомогла з дизайном і комунікацією.

Виїжджаючи за місто/на пікнік/прогулянку, встановіть додаток та перевірте територію з програмою MineFree.

Програму можна завантажити в App Store і Google Play.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода