В Україні запустили онлайн-сервіс, де за донат можна замовити напис на снаряді по окупантах

В Україні запустили онлайн-сервіс, де за донат можна замовити напис на снаряді, бомбі чи ракеті, що будуть випущені по російській армії.

Коментарі 1478
Про це повідомив Назар Гулик - засновник IT-компанії Empat, яка займалася розробкою сервісу.
Стартап RevengeFor.com запустили фонд "Повернись живим" і MIL.IN.UA. Основна цільова аудиторія проєкту – іноземці, проте вітаються всі охочі. Мінімальний донат – $500, оскільки самі снаряди теж недешеві. "Іншими словами – це метавсесвіт, де пан з Бельгії може в.. по русні ракетою з дивану чи бару в селі під Брюсселем", – каже Гулик.

Як вказано у правилах сервісу, на снаряді можна писати побажання, пов'язані з кривавими діями Росії та країн-попередниць (СРСР, Російська імперія тощо), повідомлення іншим людям, побажання або навіть привітання з днем народження або будь-який інший текст.

Серед заборонених опцій – мова ненависті проти України чи її союзників і будь-якої спільноти окрім зрадників, прихильників "руського міра".

Засновники просять бути уважними: кошти не повертаються. Якщо текст не відповідає правилам, вони перерахують кошти на допомогу ЗСУ, але замовлення не виконають.

За матеріалами https://tech.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода