В Україні запустили радіо про українську музичну культуру всіх часів Сhervona Kalyna

Радіо доступне онлайн, у його ефірі з’являтимуться історії українців про їхнє зіткнення з російською агресією.

Коментарі 1936
В Україні запустили радіо про українську музичну культуру всіх часів Сhervona Kalyna.

«Chervona Kalyna здружила повстанські та стрілецькі пісні із Wellboy та Jerry Heil, вусатий фанк із "Курган&Агрегат" з Іваном Дорном, колядки та веснянки зі Стасом Корольовим і Христиною Соловій, пісні Олександра Вертинського з музикою DakhaBrakha. У плейлисті Chervona Kalyna є виразні зразки єврейських, кримськотатарських, ромських музичних творів і пісень інших народів, які є невід’ємною складовою української культури», — йдеться на сайті радіо.

У коментарі «Детектору медіа» Chervona Kalyna розповіла, що радіо заснували медіаменеджер та публіцист Дмитро Терешков і радіопродюсер Єгор Вєдов. У 2013 році вони разом створювали цифрове «Радіо Пюре».

Радіо доступне онлайн, вихід в ФМ-простір команда проєкту наразі не планує.

Найближчим часом в ефірі з’явиться документальний проєкт «Новітня історія України — в історіях українців» — це розповіді українців про їхнє зіткнення з російською агресією. Щоб долучитися до проєкту, можна записати свою історію на диктофон і надіслати короткий аудіозапис на електронну пошту [email protected] або залишити голосове повідомлення у спеціальному телеграм-боті.

За матеріалами https://detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода