Щоб підтримувати економіку України та працевлаштування людей, Європейська асоціація програмної інженерії запустила сервіс для пошуку роботи у сфері IT — EASE Work.
EASE Work — платформа, яка об'єднує іноземних партнерів з українським ІТ-ринком. Сайт має дуже простий і зрозумілий інтерфейс і буде поширений на міжнародному рівні. Головний меседж: нам не потрібні донати, нам потрібна робота!
Що пропонує EASE Work:
- Якщо ви самостійний IT-спеціаліст — ви можете надіслати анкету з резюме та знайти проєкт для реалізації;
- Якщо ви представляєте IT-компанію, ви можете опублікувати свою команду або окремого співробітника, який готовий приймати замовлення на роботу;
- Якщо ви представник бізнесу — ви можете замовити цілу IT-команду та бути впевненим, що робота буде виконана якісно та вчасно.
Крім цього, Асоціація EASE несе відповідальність за кожне замовлення, яке проходитиме через платформу EASE Work.
— EASE — серйозна IT-спільнота. Європейську асоціацію програмної інженерії знають в Україні та у світі, ми дуже цінуємо свою репутацію. Тому ця платформа — наш репутаційний проєкт, ми за нього відповідаємо, — зазначив Владислав Савченко, Президент Асоціації.
Особливість роботи на платформі в тому, що вона спеціально продумана для ІТ-сектору та бізнес-аудиторії. Сервіс вже містить усі необхідні юридичні аспекти, які необхідні для роботи. Їх можна знайти у розділі "Terms and Conditions".
Ідея створити подібний сервіс прийшла не випадково: українському ІТ-ринку з початку війни довелося нелегко:
— Наша асоціація зараз складається із 47 міжнародних IT-компаній, більшість яких є вихідцями з України. Під час війни у компаній з'явилися нові потреби, які потрібно було закрити. Знайшовши безпечні місця нашій команді, ми розпочали роботу над потребами наших резидентів: релокейти співробітників, стабільний інтернет, у тому числі Starlink. Одне з найголовніших завдань – пошук нових замовлень та клієнтів, адже майже 80% колишньої роботи відвалилося, – розповіла Любов Мочалова, СЕО Асоціації.
За її словами, кілька компаній-резидентів уже закрилися, оскільки іноземні клієнти бояться нестабільної геополітичної ситуації в Україні й, отже, не впевнені в якості роботи, що виконується. Водночас заповнити порожнечу не можуть і українські замовники, адже коштів на оплату проєктів просто немає.
— У нас є багато міжнародних партнерів, а в Україні — вільний ІТ-ресурс. Ми вирішили об'єднати всіх цих людей на одній платформі, щоб кожен із них був у плюсі, — додала Любов Мочалова.
За матеріалами пресрелізу