В Україну їде перша нагорода London International Awards

London International Awards оголосив переможців, де Україна зайняла 3 місце. Статуетка LIA їде в креативну агенцію Bickerstaff.854.

Коментарі 8363

17 листопада ми усвідомили щось неможливе — Україна — призер найкрутішого глобального фестивалю у світі. Ще ніхто і ніколи в Україні не отримував нагороду London International Awards, а Bickerstaff.854 взяли і отримали з кейсом “Старі-нові календарі 2021” для “Альфа-Банку Україна”.

І що ж представляють з себе ці “старі-нові календарі”? А зараз розкажемо.

Компанії люблять друкувати і дарувати своїм клієнтам брендовані календарі на наступний рік, але креативна агенція відмовилася від ідеї знищувати дерева заради таких подарункових матеріалів, які нікому не потрібні у 2021 році. Тому Bickerstaff.854 запропонувала зробити повний апсайклінг - знайти календарі, які співпадають день в день з минулими роками і подарувати їх.

Обірвавши телефони усіх типографій, прошерстивши усіх вусатих колекціонерів та продавців на Почайній було знайдено 2112 старих нових календарів. Кожен з них загорнули в червону апсайклінг-стрічку. А червону печатку на самі календарі нанесли шовкотрафаретним способом у майстерні Printostan.

Усі збережені кошти банк перерахував на підтримку Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Виходить і про дерева подумали, і людям допомогли, ще й культурну спадщину оцифрували та розмістили з Ribs на сайті-галереї.

Трохи подумавши, Bickerstaff.854 вирішили, що цю роботу точно повинен побачити увесь світ і відправили її одразу на декілька конкурсів. А вельми поважне журі з Лондонського фестивалю побачивши старі-нові календарі зрозуміли, що це точно призер у категорії DESIGN і нагородили київську агенцію бронзою.

І це круто, бо це перша нагорода України за 35 років існування LIA Awards!

 Old New Calendar_Presentation Film
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода