В Україні створена платформа для автоматизації промо-кампаній будь-якої складності

Engager - це SaaS платформа, яка дозволяє ефективно планувати, аналізувати та контролювати польові проекти різних масштабів. Над створенням рішення і його тестуванням команда Havas Engage працювала 2,5 роки.

Комментарии 2022

Завдяки простому механізму бізнес може істотно заощадити час роботи над кампаніями, знизити рівень зневажливого ставлення промо-персоналу до обов'язків, зменшувати помилки за рахунок автоматизації, а також отримувати якісну аналітику в онлайн режимі.

Основний функціонал платформи:

  • Можливість завантаження брифу проекту;
  • Складання анкет під різні типи проектів;
  • Призначення персоналу і його графіку роботи з прив'язкою до конкретних локацій (можливість пошуку точки в Google Maps);
  • Реєстрація польового персоналу в додатку з функцією check-in і check-out для відстеження часу роботи;
  • Миттєве завантаження фото-, аудіо- та відео- файлів;
  • Формування звітів зі всього проекту, по окремих містах, торгових точках і т.д.
  • Платформа Engager доступна не тільки в веб версії, але і в форматі мобільного застосунку як для iOS так і для Android.

Інструмент уже був використаний Havas Engage в рамках роботи над 150 маркетинговими кампаніями. Engager створений як незалежний програмний продукт, доступний для клієнтів і агентств. У його перевагах на сьогодні вже переконалися такі компанії, як Imperial Tobacco Ukraine, Sygenta, Hell, Nikon, Carlsberg, Глобино, Electrolux.

"Інструмент Engager показав свою ефективність в рамках наших спільних кампаній з Havas Engage. Тепер контролювати роботу персоналу в польових умовах набагато простіше і швидше. Команда оперативно отримує дані та може аналізувати їх у короткі терміни, тим самим гарантуючи якість послуг ", - зазначив Ігор Дмитренко, Shopper Activation Executive Imperial Tobacco Ukraine.

При покупці доступу до онлайн-платформи Engager, користувач також отримує IT-підтримку команди з технічних питань і вимог до безпеки. При бажанні компанія може отримати консультацію від фахівців із налаштування першого польового проекту або повноцінної підтримки кампанії командою Havas Engage.

«Бізнес впевнено переходить на онлайн управління і абсолютно нові інструменти для оптимізації бізнес-процесів. Ця тенденція не може обійти і таку сферу, як маркетинг. Engager - це актуальна та своєчасна розробка для сьогоднішньої цифрової ери, яку ми створили з урахуванням нашої експертизи, потреб українського бізнесу та реалій ринку », - говорить Володимир Зборівський, Managing Director Havas Engage.

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода