В Україні з’явиться новий супутниковий канал про моду

20 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про видачу ТОВ «ЕЙЧДІ ФЕШН» ліцензії на супутникове мовлення (супутник АМОС-2,3) на десять років.

Комментарии 1142

Таким чином, незабаром в Україні має з'явитися новий супутниковий телеканал про моду - HDFashion&LifeStyle. Натомість припиняє мовлення супутниковий телеканал HDFashion, термін дії ліцензії якого спливає в жовтні.

Згідно поданих ТОВ «ЕЙЧДІ ФЕШН» документів, власники новоствореного каналу - Олена Видайко (80% статутного фонду) та Ігор Редькін (20% статутного фонду). Директор - Анна Мовсісян.

Загальний обсяг мовлення - 24 години на добу, частка програм (передач) власного виробництва - 19 годин 40 хвилин на добу (82%), формат - розважальний. При цьому заявлено, що мінімальний обсяг розважальних програм становитиме 16 годин на добу, еротичних програм - 4 години на добу.

Під час розгляду заяви на отримання ліцензії представники телеканалу заявили, що збираються монетизувати його завдяки продажу реклами та платного доступу до контенту.

Нагадаємо, 20 лютого посаду генерального продюсера телеканалу HDFashion в Україні залишив Василь Климчук, який у 2014 році поєднував цю роботу з роботою на парламентському телеканалі «Рада». Після того, як пан Климчук залишив HDFashion, він разом з Олегом Афанасенком вирішив створити новий канал IDFashion.

1 травня Олег Афанасенко заявив, що протягом місяця зазнав двох нападів від невідомих. За словами пана Афанасенка, 9 квітня близько 12.00 у центрі Києва, на вул. Великій Васильківський на нього напав невідомий і завдав удару ножем. Постраждалий потрапив у реанімацію.

У ніч на 30 квітня у двір приватного будинку Олега Афанасенка у Києві невідомий кинув пляшку із запалювальною сумішшю, внаслідок чого загорівся і вщент згорів його автомобіль. В цей момент самого постраждалого не було у Києві.

Відомості про напади на співвласника нового українського телеканалу ID Fashion Олега Афанасенка внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За даними фактами проводиться досудове розслідування.

Постраждалий пов'язує обидва випадки із своїм медійним бізнесом. За його словами, 29 квітня канал IDFashion отримав ліценцію за рішенням Нацради. Завадити запуску нового каналу про моду прагнуть конкуренти, впевнений постраждалий.

 

За матеріалами «Телекритика»

Обсудить с другими читателями:
Погода