В Україні з’явиться перший офлайн-магазин ОРРО у форматі shop-in-shop

Компанія OPPO відкриває перший в Україні магазин формату shop-in-shop (магазин у магазині).

Комментарии 1148
Відтак, 8 лютого на території супермаркету електроніки Eldorado розпочне роботу бренд-зона ОРРО площею 37 кв. метрів, де всі охочі зможуть придбати будь-який смартфон ОРРО з офіційно представлених в Україні. ОРРО shop-in-shop матиме найширший асортимент гаджетів і буде першим знайомити користувачів із новинками смартфонів та фірмових аксесуарів. У магазині також працюватиме окрема команда консультантів-експертів, яка допомагатиме із вибором телефона та надаватиме консультації щодо товарів ОРРО. 

Із нагоди офіційного відкриття першого в Україні ОРРО shop-in-shop компанія готує сюрпризи для відвідувачів нового формату: перші 50 покупців отримають фірмові подарунки від бренда. 

«Наш перший ОРРО shop-in-shop ми вирішили відкрити у найбільшому магазині Eldorado в Україні. І ми вдячні нашим партнерам за новий формат співпраці, який дозволить ближче познайомити із продукцією ще більшу кількість клієнтів, — коментує Карина Кірпічова, директор із продажів ОРРО Україна, — Наша компанія активно розвивається, і у нас попереду великі плани — як у світі, так і на українському ринку. На глобальному рівні ОРРО оновила лінійку аксесуарів, ми також чекаємо на вихід нових моделей смартфонів, а отже, нам необхідно більше місця та можливостей для знайомства українців із гаджетами ОРРО».

За материіалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода