В Умані побудують пивопровід

Пивопровід, барна стійка та пивні сети: влітку в Умані запрацює перший фірмовий магазин компанії «Уманьпиво».

Коментарі 4266

Про це повідомив Ігор Кисіль, СЕО пивоварні «Уманьпиво».

«Відкриття заплановане на червень. Спочатку планували на квітень та через карантин довелося відкласти. Це буде не звичайний магазин, а магазин-паб. Ми встановимо сучасну барну стійку та проведемо справжній пивопровід, який постачатиме свіжозварене пиво прямо з виробництва. Відвідувачі зможуть спробувати тут нашу новинку - танкове пиво», - підкреслив він.

Окрім того, поціновувачі пінного напою зможуть продегустувати і інші сорти уманського пива та замовити різноманітні снеки до нього. Також у магазині працюватиме сувенірна лавка, де можна буде обрати подарункові набори для себе та друзів.

На пивоварні сподіваються, що магазин-паб стане популярним не тільки серед уманчан, а й новою визитівкою міста для туристів

«Ми експерти в галузі пивоваріння і хочемо застосовувати експертний підхід не тільки до виробництва продукції, а й до її продажу, адже маємо що розказати і показати прихильникам», – каже Ігор Кисіль. – «Сьогодні наша пивоварня одна з найстаріших в Україні. Заснована була ще 1878 року. Ми варимо чисте натуральне пиво, всі складові якого вирощені на власних полях компанії».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода