Вадим Столар продав медіахолдинг Live.Network

Співзасновниця креативних агентств WE KNOW HOW та Badoev ID придбала права на телеканали медіахолдингу LIVE.Network

Коментарі 1869

У власність підприємиці Ганни Ковальової переходять регіональні медіамовники “Типовий Київ”, “ODESA.LIVE”, “LIVE”.

Ковальова Ганна: “Я вважаю, що спектр медіаресурсів у нашій країні повинен бути максимально широким, щоб українці мали змогу самі обирати, що їм дивитися, звідки отримувати оперативні новини або яких експертів слухати.

Угода про придбання мовників укладалася в складний для нашої країни та медіахолдингу час, коли телеканали були змушені тимчасово призупинити мовлення. Усі зараз спостерігають тенденцію закриття багатьох телеканалів і видань, тому питання ціни для сторін не було визначальним. Я прийняла всі умови виставлені колишнім власником по збереженню команди журналістів, телевізійників, редакторів та взаємодії з партнерами холдингу. Ми перенаправимо вектор з телебачення на диджитал і це буде пріоритетною задачею. Я впевнена, що завдяки нашому досвіду у розвитку креативних індустрій та роботі зі ЗМІ ми зможемо зберегти високий рівень професіоналізму та продовжимо розвивати медіамайданчики, керуючись виключно етичними принципами та інтересами суспільства. Наша спільна робота неодмінно принесе користь українській громаді”.

Зараз команда вже відновила інформаційне диджитал-мовлення сайту Новини.LIVE та готується до його перезапуску. Також розвиває диджитал-канали у Telegram, Facebook, Instagram у регіонах і столиці та продовжує створювати контент, щоб забезпечувати українців актуальною інформацією. Редакція поступово виходить на міжнародний рівень і вже співпрацює з журналістами США, Польщі, Франції, Німеччини та Бельгії. Новинники холдингу щохвилини перебувають у вирі новин, аби важливі події, що відбуваються в Україні, не залишилися непоміченими.

“Ключовим завданням для мене є зберегти команду, переглянути місію холдингу та надати йому новий подих. Я хочу сказати спасибі менеджменту та попередньому власнику холдингу за класний продукт LIVE.Network. Це велика родина фанатів своєї справи”, - додає Ганна Ковальова.

Після припинення бойових дій в Україні та покращення економічної ситуації команда планує відновити  ТБ-мовлення.

Телеканали “LIVE”, “ODESA.LIVE”, “Типовий Київ” - це незалежна мережа інформаційних ЗМІ, що входять до складу медіахолдингу LIVE.Network. Раніше медіахолдинг належав Вадиму Столару, він  більше не є кінцевим бенефіціаром вищезазначених активів.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода