Валерій Пекар про відновлення України та сценарії післявоєнного майбутнього у WakeUp: Recovery Talks

Український підприємець та викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар стане гостем ранкового лекторію WakeUp від комунікаційної агенції Postmen. Він є постійним експертом провідних видань, частий гість освітніх лекцій.

Коментарі 704

В оновленому форматі Recovery Talks він обговорить сценарії майбутнього для України, обміркуємо виклики та ресурси, на які можна опиратись, проблеми, з якими доведеться стикатись.

Перший епізод WakeUp Recovery Talks відбудеться 13 квітня о 9:00 у прямому етері на сторінках Postmen: у YouTube і Facebook. Щоб долучитись офлайн - заповніть https://forms.gle/kQNuScGJTFAnvKxD9.

Коментуючи старт оновленого WakeUp, керівник Postmen Ярослав Ведмідь зазначив: «Перемога України - це питання ближчого чи дальшого майбутнього, але альтернативи їй немає. Інші сценарії перекреслюють майбутнє всієї Європи та можливо світу. Тому вже зараз нам треба дискутувати над поствоєнною Україною - як нам не втрати перемогу після Перемоги».

Не пропустіть лекцію із Валерієм Пекарем 13 квітня о 9:00 у прямому ефірі на сторінках Postmen. Підписуйтесь на оновлення, щоб дізнатись про наступних гостей ранкового лекторію.

* Postmen Wake Up — це ранковий лекторій комунікаційної агенції Postmen. Його мета — вільний доступ до знань, тому вхід та перегляд лекцій безплатний. Postmen вже 5 років створює освітні зустрічі, а лідери думок та успішні представники різних сфер діляться своїми знаннями безкорисно. Серед гостей агенції були Яніна Соколова, Ярослава Гресь, Ольга Кудиненко. Минулі лекції можна переглянути на сайті проекту.

​За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода