Валерій Шляхов призначений Головою Представництва Avaya в Україні

Компанія Avaya, глобальний постачальник рішень в області бізнес-комунікацій, оголосила про призначення Валерія Шляхова на посаду Голови Представництва Avaya в Україні. На новій посаді Валерій відповідатиме за стратегічний розвиток бізнесу компанії в регіоні.

Коментарі 964

Валерій Шляхов понад 20 років пропрацював в ІТ-індустрії, займаючи керівні посади у відомих українських і міжнародних компаніях, очолював представництва IBM і Sun Microsystems в Україні. Валерій з відзнакою закінчив Московський Авіаційний Інститут в 1994 році.

А. В. Пархоменко, Віце-президент Avaya в Північній Європі, Україні, СНД та Ізраїлі, так прокоментував призначення Валерія: «На початку 2000-х я очолював в Україні представництво однієї провідної світової ІТ-компанії. З того часу у мене до України особливе ставлення, я дуже люблю цю країну, у мене багато близьких друзів і, звичайно, успіх в цьому регіоні для мене має особливе значення.

Я радий представити Валерія Шляхова на позиції нового керівника українського офісу Avaya. Валерій володіє багатою експертизою і сильними управлінськими навичками, які, впевнений, стануть запорукою подальших успіхів Avaya в Україні та допоможуть досягти масштабних цілей розвитку».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода