Vans та The North Face призупиняють роботу в Росії

Компанія також жертвує кошти для допомоги українським біженцям.

Коментарі 2737
Корпорація VF, котра володіє брендами Vans та The North Face, 11 березня повідомила про те, що призупинить усю свою комерційну діяльність у Росії через «загострення кризи в Україні». 13 березня був останнім робочим днем компаній на російському ринку, після чого були закриті як роздрібні магазини, так і обробка замовлень на сайтах.

На офіційному російському сайті Vans зазначено, що придбання товарів неможливе через труднощі з доставкою:

«На даний момент Vans не може гарантувати доставку товарів покупцям у Росії. У зв’язку з цим придбання товарів на веб-сайті vans.ru тимчасово призупинено».

У компанії також заявили про пожертвування грошей для біженців з України:

«Щоб допомогти зростаючій хвилі біженців з України, Фонд VF пожертвував 250 000 доларів США УВКБ ООН (Агентству ООН у справах біженців). […]

Окрім того, VF заснували програму зіставлення 1-до-1, щоб надати можливість нашим партнерам особисто підтримати кризу біженців. Фонд VF подвоюватиме пожертвування партнерів у розмірі до 100 000 доларів США. VF керує цією програмою пожертвувань через Український кризовий фонд GlobalGiving.

Компанія продовжує стежити за розвитком ситуації, і наші думки з усіма, кого торкнулися трагічні події".

Також на сайті компанії зазначено, що бізнес VF у Росії та Україні несуттєвий і становить значно менше 1% від доходу компанії.

За матеріалами https://biz.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода