VARUS до Дня Незалежності презентував нові діджитал-скіни для карток

До Дня Незалежності мережа супермаркетів VARUS презентувала нові діджитал-скіни для бонусної картки, на яких зображені дитячі малюнки-переможці конкурсу «Мій колір – синьо-жовтий». Вже 25серпня кожен користувач мобільного додатку мережі може обрати та встановити на свою картку в застосунку одне із десяти запропонованих зображень.

Коментарі 1151

Конкурс дитячого малюнку «Мій колір — синьо-жовтий» від VARUS тривав з 30 липня до 10 серпня. Учасниками перегонів стали 410 діток різних вікових категорій. Примітно, що найактивнішими виявилися наймолодші. Так, доробки вікової групи до 8-ми років склали рівно половину всіх творів.

За умовами конкурсу, 9 кращих робіт обрали люди, які голосували за малюнки лайками в telegram-каналі varus_child_paint. Таким чином, 9 лідерів стали переможцями – по 3 зображення в кожній віковій категорії. Ще одного переможця обрало журі VARUS.

Серед наймолодших обрано твори 5-тирічного Максимка Кривенко, 3-річної Марійки Шевчук та Злати Балух, якій виповнилося 8. В середній віковій категорії – від 9 до 13 років – глядачі проголосувати за роботи 13-річної Катерини Васильєвої, 12-річної Карини Джаін та 10-ріної Єлизавети Чумак. Серед переможців в найстаршій групі – малюнки Карини Гелевей, якій 14 років, 16-річного Сергія Жуковського та 15-річної Софії Науменко. Ще одного додаткового переможця обрало журі VARUS за творчими та креативними критеріями. Найкращою визнана робота 12-річної Марини Тютюнко.

Саме ці малюнки лягли в основу дизайну святкових діджітал-скінів бонусної картки в мобільному додатку VARUS. А автори малюнків  отримали призи від мережі супермаркетів.

«Ми вирішили оригінально привітати наших клієнтів з найважливішим днем для всіх українців – Днем Незалежності. Тому почали підготовку до свята заздалегідь, запустивши патріотичний конкурс дитячих малюнків, частина яких лягла в основу діджітал-скінів для святкових карток. У своїх роботах юні художники проявили креативність та патріотизм, бажали миру Україні та перемоги нашим воїнам. Віримо, що з таким поколінням майбутнє України буде точно успішним. А картки з добрими світлинами піднімуть настрій кожному користувачу нашим мобільним додатком», - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

Посилання на інструкцію.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода