VARUS разом з шеф-кухарем Клопотенком запускають серію кулінарних каталогів

VARUS презентував проєкт “Кулінарна підтримка” та випустив перше видання з рецептами легких страв, які стануть у нагоді після свят.

Коментарі 1236

“Кулінарна підтримка” - серія електронних каталогів з рецептами страв, які були розроблені у партнерстві з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком, а також рецептами страв від кулінарів VARUS. Каталог з тематичними рецептами та інформацію про знижки на продукти виходитиме щомісяця. 

У кожному номері серії каталогів будуть представлені різноманітні страви, серед яких – по три авторства Євгена Клопотенка. Складовою його рецептів залишаються,  перевірені їм особисто, продукти власної торгової марки VARTO. 

До січневого випуску, який вже доступний на сайті увійшла підбірка з дев’яти цікавих рецептів. Це легкі страви на основі сезонних продуктів, які стануть в нагоді господиням після затяжних новорічно-різдвяних свят та зимовий період в цілому. Окрім рецептів, на сторінках видання міститься інформація про знижки в супермаркетах мережі на продукти, що входять до складу представлених в номері страв. 

«Більшість наших клієнтів звикли до домашньої їжі, вони зазвичай готують дома для себе та сім’ї. Ми завжди підтримуємо клієнтів, тому й зараз вирішили трішки допомогти їм урізноманітнити свій звичайний раціон як експерти з різномаїжжя. Так з’явилася ідея створити серію кулінарних каталогів із цікавими та простими рецептами від Євгена та провідних кулінарів мережі VARUS. Крім того, щоб каталог дійсно став незамінним та дійсно практичним помічником на кухнях українців страви були розроблені з продуктів, на які в нашій мережі будуть діяти приємні акційні ціни, - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода