VARUS шукає таланти

Нове пакування для власної ТМ Varto оберуть на конкурсі дизайнерів

Коментарі 917

Мережа VARUS оголошує про старт Всеукраїнського конкурсу дизайнерів «Народний продукт». Так, вам не почулося, ми хочемо розробити пакування у патріотичному стилі для одного з продуктів ВТМ Varto і запрошуємо долучитись для цього усіх охочих. Це можуть бути молоді таланти чи вже відомі дизайн-студії – будь-хто, хто хоче стати дотичним до творення історії разом із VARUS. 

Робота переможця стане дизайном одного з продуктів власної торгової марки Varto. За допомогою патріотичних дизайнів від талановитих творців мережа VARUS хоче надати клієнтам можливість обирати, який саме вигляд продукту їм до душі. Автор, чий дизайн визнають найкращим, отримає грошову винагороду у розмірі 50 000 грн*. 

«Розвиток креативної, натхненної та цілеспрямованої молоді – це одна із ключових точок успіху країни. Тому ми у VARUS хочемо підтримати молодих спеціалістів й  відкрити їх таланти Україні. Закликаємо вас креативити, генерувати ідеї та показати свої роботи на широкий загал. Переконані, що наш продукт в оригінальному дизайнерському пакуванні смакуватиме ще краще», – говорить  Ганна Бурцева керівник відділу розробки ВТМ мережі VARUS.

Щоб взяти участь у конкурсі «Народний продукт», достатньо виконати кілька простих кроків: перейти за посиланням та подати заявку.  Збір робіт триватиме з 15 лютого по 8 березня 2023 року.  Переможця буде обрано під час відкритого онлайн-голосування на сайті конкурсу http://narodnyy.varus.ua з 13 по 20 березня 2023 року. Результати конкурсу мережа VARUS оприлюднить 21 березня у себе на сайті, а також на офіційних сторінках у Facebook та Instagram. Автор, чий дизайн упаковки  набере найбільшу кількість голосів, буде визнаний переможцем. Саме його робота піде в друк, і цей дизайн упаковки усі побачать на полицях супермаркетів VARUS. 

Ознайомитися з офіційними правилами участі в конкурсі «Народний продукт» можна за посиланням http://narodnyy.varus.ua 

Деталі про продукт, для якого потрібно розробити новий дизайн:

Ультрапастеризоване молоко ВТМ Varto

Жирність продукту – 2,5% 

Об'єм пакування  – 1 л 

Пакування – ПЕТ пакет

Спойлер: 

Ультрапастеризоване молоко ВТМ Varto у пакуванні з новим дизайном з’явиться у продажу в  мережі VARUS вже у червні 2023 року. 

Тож, таланти відгукніться! VARUS чекає саме на Вас! 

За бажанням, можна поділитися посиланням на конкурс з друзями та просити їх голосувати за вашу роботу.

*Переможець конкурсу (Автор) отримає 50 000 грн. за Договором про створення за замовленням і використання твору дизайну. Сума вказана без урахування оподаткування. Податки буде стягнуто з Автора відповідно до чинного законодавства України.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода