VARUS визначили найпопулярніші романтичні страви

VARUS оголосив результати конкурсу «Смак романтичної вечері», який тривав на соціальних сторінках мережі супермаркетів з 17 по 21 жовтня 2022 р. Кожен охочий долучитися розповідав власну історію першої романтичної вечері.

Коментарі 755

Своїми смачними історіями поділилися 253 читачі, які й стали учасниками конкурсу. Примітно, що жінки значно активніше готові занурюватися у спогади та переповідати їх. Так, 85% учасників проекту склала прекрасна половина людства.

За словами конкурсантів, одним із основних місць для теплого вечора з другою половинкою є домівка, де закохані можуть розслабитися та чудово провести час, поласувавши смаколиками.

До речі, серед найпопулярніших романтичних страв перше місце посідають суші, на другій сходинці – піца, а закриває трійку лідерів – шашлик. Окрім того, якщо вечеря не замовляється із ресторану чи кафе, то її зазвичай готує жінка – як показали відповіді конкурсної анкети, так відбувається у 88% випадках.

Окрім того, якщо вечеря не замовляється із ресторану чи кафе, то її зазвичай готує жінка – як показали відповіді конкурсної анкети, так відбувається у 88% випадках.

Варто згадати і про найнезвичнішу вечерю на першому побаченні, про яку розповів один з учасників – закохані просто ласували запашною малиною прямо з куща. Дійсно, не важливо що, де і як їсти – головне, з ким.

Разом з тим, один із найцікавіших фактів, який вдалося дізнатися під час конкурсу, – це кількість нових сімей. Так, в подальшому після першої романтичної вечері 55 людей одружилися. 

«Зараз всі українці живуть у вирі жахливих подій та негативних новин. Тому ми вирішили хоча б на хвилинку відволікти клієнтів від усього цього та трішки підняти їм настрій, зануривши у позитивні приємні спогади, де є тепло ніжних й щемливих побачень, і тих страв, які смакували під час романтичних миттєвостей. Такі спогади зігрівають та підтримують — і саме це зараз так потрібно кожному з нас», - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода