VARUS вклав DTR-угоду з Nickelodeon та випустив лінійку товарів з відомими героями мультфільмів

Після зимових свят на полицях супермаркетів VARUS з’явилися дитячі продукти в упакуванні з улюбленими мультиплікаційними героями від телеканалу Nickelodeon. Цуценята із “Щенячого патруля”, «Черепашки ніндзя», «Кафе Баттербін» та інші персонажі прикрасять товари власної торгової марки VARUS — Trixi.

Коментарі 1507

Це — результат нової DTR (direct-to-retail) угоди компанії з брендом ViacomCBS на виготовлення ліцензійної продукції з героями мультсеріалів телеканалу Nickelodeon. Для розуміння: DTR — це пряма угода, за якою ритейлер стає ліцензіатом, а також продавцем продукту. Ритейлер повністю відповідає за процес виробництва та продукцію, а також сплачує ліцензіару роялті за франшизу. Супроводжувала угоду ліцензійна Агенція Mood Brand Licensing (NBE LLC), що представляє інтереси корпорації ViacomCBS на території України.

Продукцію з яскравими героями можна купити в кожному супермаркеті VARUS. Маленьким клієнтам стануть до вподоби сосиски та какао, адже цільова аудиторія ТМ Trixi дуже схожа з аудиторією каналу Nickelodeon: це дівчатка та хлопчики від 3 років, які обожнюють мультфільми. Згодом у продаж також надійдуть згущене молоко, печиво, желе та соломка власної торгової марки.

Вже багато років модель DTR залишається трендом всесвітнього ритейлу. Цей інструмент для просування власних торгових марок активно використовують великі торговельні мережі (Walmart, Target), світові бренди одягу (Zara, H&M, Marks and Spencer) та інші. Серед торгових мереж України Varus став одним з перших, хто випробував подібний формат взаємодії.

“Прямі виробничі угоди вигідні як для ліцензіара, так і для ритейлера. Перший отримує можливість побудувати тривалі стосунки з роздрібними партнерами, тоді як другий матиме змогу запропонувати клієнтові унікальні продукти, доступні тільки в його магазинах. Це своєю чергою дозволяє ритейлеру наростити обсяги продажів, задовольнити потреби покупців та вирізнитись серед конкурентів за допомогою ексклюзивних пропозицій.“ – коментує начальник відділу розробки ВТМ Ганна Бурцева.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода