VARUS запускає проєкт про улюблені страви видатних українських особистостей

Мережа VARUS до Дня народження відомої української поетеси Лесі Українки запустила новий кулінарно-пізнавальний проєкт «Різномаїжжя відомих українців».

Коментарі 686

Мета – знайомство зі смаковими вподобаннями та улюбленими стравами видатних українських особистостей різних епох. 

Окрім цікавих фактів про те, що полюбляли їсти відомі поети, письменники, музиканти, актори та інші представники культури, VARUS розповість і про рецепти  улюблених страв знаменитих постатей. 

Чудові ілюстрації створює Анастасія Яворська, з якою мережа VARUS реалізувала вже не один цікавий проєкт.

«Люди частенько цікавляться життям історичних постатей і це знайомство відбувається крізь призму різних фактів – в яких умовах вони зростали, які мали хобі та де відпочивали. І, звісно, яким стравам надавали перевагу. Тому наша команда вирішила розповісти про те, яке меню обирали видатні діячі культури України різних епох. Сподіваємося, що наш проєкт спонукатиме українців дізнатись більше про українську культуру та її визначних представників», – зазначила директорка з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

Тож, давайте разом дізнаємось, хто з відомих українських діячів культури полюбляв солоденьке, а хто надавав перевагу стравам із м'яса, за чиїми рецептами вже десятиріччями готують українські господині, а чий пиріг став навіть кулінарною візитівкою регіону. Цікаві факти про наших героїв будемо публікувати в соціальних мережах та на офіційному сайті VARUS.

За матеріалами пресрелізу 
Обговорити з іншими читачами:
Погода