Ваш особистий прогноз на кожен день: MEGOGO запустив аудіогороскоп

Сьогодні на MEGOGO з’явився аудіогороскоп «Це знак». Відтепер щоранку медіасервіс пропонуватиме астрологічні прогнози для 12 знаків зодіаку.

Коментарі 1498

Над виробництвом аудіопроєкту працює команда MEGOGO Audio разом із групою астрологічних експертів. Аудіогороскоп «Це знак» буде доступний у мобільному додатку за окремою передплатою «Аудіогороскоп», що знаходиться у профілі користувача в переліку доступних передплат, її вартість складає 29 грн на місяц.

«Ми часто шукаємо знаки, аби наважитись на важливі кроки чи зміни в житті. Та годі чекати на той самий момент – разом із командою астрологів ми створили аудіогороскоп, який даватиме позитивний заряд на цілий день. П’єте каву чи їдете в авто – вмикайте аудіогороскоп, аби дізнатись, що чекає на вас сьогодні. Сподіваюсь, «Це знак» стане вашою традицією і джерелом гарного настрою», – говорить Валерія Толочина, маркетинг-директорка MEGOGO.

Нові прогнози в аудіогороскопі «Це знак» з’являтимуться щодня о 7:00. Слухати можна у розділі «Аудіо» додатку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода